Ana sayfa Oyun Haberleri 2.69 TL’ye Düşen iOS Oyunları

2.69 TL’ye Düşen iOS Oyunları

493
0
PAYLAŞ
Bloons-Supermonkey-2

1-Bloons Supermonkey 2

Bloons-Supermonkey-2

Ninja Kiwi stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız maymun kahraman ile bulunduğunuz bölümdeki tüm balonları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır.

2- Assasin’s Creed Identity

AssasinE28099s-Creed-Identity

Assassin’s Creed Identity, Ubisoft tarafından iOS platformu için geliştirilen ücretli bir aksiyon oyundur. Henüz Android için yayınlanmamakla birlikte yayınlandığında ücretsiz olması beklenmektedir.

3- Mini Metro

mini-metro

Mini Metro, büyüyen bir şehir için bir metro haritası tasarlamakla ilgili bir strateji simülasyon oyunudur. İstasyonlar arasındaki çizgileri çizin ve trenlerinizi çalıştırmaya başlayın. Satırlarınızı yeni istasyonlar açıkken yeniden çizerek verimli kullanın. Sınırlı kaynaklarınızı nerede kullanacağınıza karar verin. Şehri ne kadar uzakta tutabilirsin?

4- Alto’s Adventure

AltoE28099s-Adventure

Alto’s Adventure, Toronto’nun Snowman stüdyolarından yeni bir oyun, şaşırtıcı parlak efektleri ile çarpıcı bir düz grafik estetiği, öğrenmesi kolay muhteşem bir soundtrack ve oyun sayesinde ruhu kesinlikle tatmin eder

5- Octodad: Dadliest Catch

Octodad-Dadliest-Catch

Şubat 2013’te yapılan PlayStation 4 etkinliğinde herkese kahkaha attıran o videoyu hatırlıyor musunuz? Hani vardı ya, etrafta dolanan ve her türlü objeyi kırıp döken, takım elbiseli bir ahtapot? Evet, işte o videonun tam sürümüne, Octodad: Dadliest Catch‘e merhaba deyin. Ama uzaktan, tamam mı? Yapış yapış çünkü kendisi.

 

BİR CEVAP BIRAK