Ana sayfa Oyun Haberleri Assassin’s Creed: Egypt, Switch İçin Yine Ortaya Çıktı

Assassin’s Creed: Egypt, Switch İçin Yine Ortaya Çıktı

510
0
PAYLAŞ
Assassins_Creed_Egypt_Switch_yin_Yine_Ortaya_yOkt

Geçtiğimiz Cuma günü Nintendo tarafından Tokyo şehrinde yapılmış olan Switch ile ilgili canlı yayın sonrasında, yeni konsol ile ilgili haberler de gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi yayından bir süre önce, Ubisoft tarafından geliştirilmekte olan bir sonraki Assassin’s Creed oyununun Switch için de satışa sunulabileceği söylenmişti. Ne var ki, sunum sırasında, Fransız geliştirici Assassin’s Creed’in lafını bile etmemişti. Ancak buna rağmen serinin yeni oyunu ile ilgili farklı kaynaklardan haberler gelmeye devam ediyor.

Assassin’s Creed: Syndicate sonrasında, bildiğiniz gibi Ubisoft firması beklenmedik bir karar almış ve 2016 senesini, sıradaki ana Assassin’s Creed oyunu için pas geçmişti. Hatta ve hatta bu senenin de pas geçilebileceği söyleniyor. Bununla birlikte yeni Assassin’s Creed oyununun ismi de henüz kesin olarak ortaya çıkmış da değil. Öyle ki, kimi kaynaklar yeni oyununun ‘Egypt’ olarak duyurulacağını savunurken, kimi kaynaklar ise ‘Empire’ olacağını ileri sürüyorlar. Sizin de hatırlayacağınız üzere, Assassin’s Creed: Syndicate oyunu ilk olarak Assassin’s Creed: Victory adı altında gündeme gelmişti. Bu bağlamda, yeni oyunun adı şimdilik kendisi gibi belirsizliğini koruyor.

Öte yandan ise yeni Assassin’s Creed oyunu ile ilgili haberler de çıkmaya devam ediyor. Cuma günü yapılan Switch canlı yayınından önce gündeme yeniden gelmiş olan Assassin’s Creed: Egypt, bugün itibarıyla bir kez daha sahneye çıktı. Hollandalı bir perakendeci sitesinin ana sayfasında. Intertoys isimli perakendeci sitesi, Ubisoft tarafından henüz duyurulmamış olan Assassin’s Creed: Egypt oyununu Switch konsolu için fiyatı da dahil olmak üzere ana sayfasına eklemiş.

Buraya kadar haber zaten ilginç, ama esas ilginç kısım ise bu noktada ortaya çıkıyor. Öyle ki, site tarafından oyunun çıkışı için verilen tarih 24 Mart 2017. Bildiğiniz gibi, Ubisoft, Assassin’s Creed oyunlarını Ekim ve Kasım ayları içerisinde piyasaya sürüyor. Hal böyleyken Assassin’s Creed: Egypt için verilen 24 Mart 2017 tarihi tabi ki de fazlasıyla ilginç. Özellikle de henüz duyurusu yapılmamışken.

Bakalım Ubisoft ağzındaki baklayı ne zaman çıkartacak ve bizlere bir sonraki Assassin’s Creed oyunu ile ilgili olarak neler sunacak?

 

BİR CEVAP BIRAK