Ana sayfa Oyun Haberleri Bakalım Cory Barlog Sözünü Gerektiği Gibi Tutacak Mı?

Bakalım Cory Barlog Sözünü Gerektiği Gibi Tutacak Mı?

473
0
PAYLAŞ
Bakalm_Cory_Barlog_Syzyny_Gerektii_Gibi_Tutacak_M

Uzun zamandır God of War ile ilgili yeni bir bilgi gelmiyor, öyle değil mi? Gerçi bunda Santa Monica Studios stüdyosunun projeden başka hiçbir şeyle ilgilenmiyor olmasının payı büyük, ama bugün, özel bir gün olabilir. Tabi Cory Barlog sözünü gerektiği gibi tutarsa…

PlayStation 4 cephesinde sessizliğini korumakta olan yapımlardan bir tanesi de tabi ki sil baştan alınan God of War serisinin yeni oyunu. Ancak projenin başındaki isim olan Cory Barlog tarafından yapılan açıklamayı hatırlayacak olursak, halihazırda geliştirici ekibin geliştirme aşamasına tam olarak konsantre olduğunu ve bu nedenle de yeni haberlerin sık sık gelemediğini biliyoruz. Ne var ki, Cory Barlog bizlere bir söz vermişti. Öyle ki, aynı zaman da da God of War oyununun duyurusunun yapıldığı E3 2016  fragmanının on beş milyon görüntülenme alması durumunda, oyun ile ilgili yeni bir bilgi paylaşacağını söylemişti. Bu tabi ki de hayranların sık sık E3 2016 fragmanını açarak belirtilen on beş milyon görüntülenmeye ulaşmasını sağlamak için itici bir güç oldu.

Şu sıralarda ise bahsi geçen fragman on beş milyon görüntülenmeyi geride bırakmış durumda. Öte yandan, geçtiğimiz Kasım ayında Twitter üzerinden mostafayahya0_0 isimli bir kullanıcı Cory Barlog’a sözünü tutup tutmayacağıyla ilgili bir teyit sorusu sormuştu.

Sizlerin de hemen yukarıda gördüğü gibi, mostafayahya0_0 isimli kullanıcının, “eğer e3 fragmanı 15M görüntülenmeye ulaştığında bizler için bir şey yapacağının sözündesin ? Değil mi ?” şeklindeki sorusuna karşılık Cory Barlog tarafından verilen sözünde duracağı yönünde bir cevap verdiğini görebiliyoruz.

Bugün ise büyük gün olabilir. Bakalım Cory Barlog bizlere God of War ile ilgili olarak nasıl bir geri dönüş yapacak? Gelişmeler için bizi takipte kalın!

 

BİR CEVAP BIRAK