Ana sayfa Oyun Haberleri Battlefield 1’in They Shall Not Pass DLC’sinden İlk Görsel Paylaşıldı

Battlefield 1’in They Shall Not Pass DLC’sinden İlk Görsel Paylaşıldı

439
0
PAYLAŞ
e49dc1d2-c8c0-463e-b5c4-4288c74051f9
Electronic Arts, Battlefield 1’e sunulacak ilk genişleme paketi They Shall Not Pass için sanatsal bir görsel paylaştı. Oyuna Fransız ordusunu ekleyecek They Shall Not Pass genişleme paketi Mart 2017’de çıkış yapacak ve paylaşılan bu görseldeki duvarlarda da Fransa ülkesinin bayrağını görebiliyoruz. Electronic Arts, ayrıca twitter üzerinden paylaştığı bu görselinde Fransızca hazırlıklı olun mesajını iletiyor.

Daha öncesinde de duyurulduğu üzere Battlefield 1’in Premium Pass’i toplamda dört genişleme paketinden oluşacak ve bunlardan ilki oyuna Fransız ordusunu ekleyecek They Shall Not Pass olacak. İkinci genişleme paketi ile de Rus İmparatorluğunun oyuna eklenmesi planlanıyor.

Premium Pass’in fiyatı ise PlayStation Store üzerinde 148,99 TL, Xbox Store üzerinde 199,25 TL (EA Access ile 179,33 TL) ve Origin üzerinde ise €49.99. Premium Pass’in tüm içeriğine Battlefield’in resmi sitesi üzerinden veya dijital mağazaların açıklama kısmından ulaşabilirsiniz. 

Ek olarak Battlefield 1’in ücretsiz haritası Giant’s Shadow oyunu ön sipariş ile alanlara veya season pass sahiplerine çoktan sunuldu. Tüm oyunculara ise 20 Aralık tarihinde sunulacak. Bunun dışında Göze Göz oyun modu da yine Battlefield 1’e bir güncelleme ile eklenmiş durumda. “Yalnızca pompalı tüfek kullanan Taarruz sınıfı oyuncuyla oynayabileceğiniz Göze Göz Özel Oyununda herkes piyade olacak. Can yenilenmesi ve dirilme imkanı olmayan bu modda strateji çok basit: Öl ya da öldür!” 

21 Ekim tarihinde çıkış yapan Battlefield 1; PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşabilir durumda.  

 

BİR CEVAP BIRAK