Ana sayfa Oyun Haberleri Bu Senenin EA Play Etkinlik Tarihi Duyuruldu

Bu Senenin EA Play Etkinlik Tarihi Duyuruldu

484
0
PAYLAŞ
Bu_Senenin_EA_Play_Etkinlik_Tarihi_Duyuruldu

Geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de EA Play etkinliği bizlerle olacak. Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunların bizlerle buluşacağı etkinliğin ikincisi için beklenen tarih duyurusu da en nihayetinde yapıldı.

İlk olarak geçtiğimiz sene düzenlenen EA Play etkinliğinin bu sene ikincisi düzenlenecek. Bildiğiniz gibi, Electronic Arts, E3 2016 fuarında bir konferans düzenlemek yerine, fuar öncesinde kendi etkinliğini düzenleme kararı almıştı. Eş zamanlı olarak hem Londra hem de Los Angeles şehirlerinde düzenlenmiş olan etkinlik, bu sene ikincisi ile yoluna devam edecek.

Bu sene California eyaletindeki Hollywood Palladium sahnesinde düzenlenecek olan EA Play etkinliğinin tarihi ise 10 – 12 Haziran 2017 olarak belirlendi. İnternet üzerinden canlı olarak izlenebilecek için Electronic Arts şu anlık herhangi bir detay vermiş değil, ama geçtiğimiz sene olduğu gibi etkinlik öncesinde duyurulacak olan FIFA 18 oyununu göreceğimiz gibi, yine etkinlik öncesinde duyurulma ihtimali olan Star Wars: Battlefront 2  oyununu da bu etkinlik sırasında görebiliriz.

Diğer detaylar için de bizi takipte kalın!

 

BİR CEVAP BIRAK