Ana sayfa Oyun Haberleri CoD: Infinite Warfare’ı Denemek İsteyenler Koşsun!

CoD: Infinite Warfare’ı Denemek İsteyenler Koşsun!

410
0
PAYLAŞ
CoD_Infinite_Warfare_Denemek_steyenler_KoAsun

Her yeni çıkan Call of Duty oyununun satış anlamında selefini gölgede bıraktığı bilinen bir şeydir. Ancak geçtiğimiz Kasım ayının başlarında çıkan Call of Duty: Infinite Warfare ile bir ilk yaşandı ve selefi Black Ops 3 oyununun bir hayli gerisinde kaldı. Bu durum, yayıncı Activision tarafından dikkate alınmış olacak ki, beklenmedik bir adım attı. Öyle ki, eğer oyunu alıp almama konusunda kararsız kaldıysanız, belirli bir süreliğine Call of Duty: Infinite Warfare oyununu deneyebilirsiniz.

CoD Infinite Warfare'ı Denemek İsteyenler Koşsun!

4 Kasım 2016 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için piyasaya çıkmış olan Call of Duty: Infinite Warfare, Güneş Sistemini ele geçirmeye çalışan Settlement Defense Front örgütüne karşı verilen savaşı konu alıyor. Bizler ise bu savaşa Special Combat Air Recon ekibinden Yüzbaşı Nick Reyes ile dahil oluyoruz.

Halihazırdaki neslin en çok satan oyunu olan Call of Duty: Black Ops 3 oyununu tahtından etmenin hedeflediği Call of Duty: Infinite Warfare, görünen o ki bunu gerçekleştirmekten oldukça uzak görünüyor, ama tabi ki Activision şimdilik pes etmiş gibi görünmüyor; çünkü, satışlara destek olabilmesi için ilginç bir duyuru yaptı. Öyle ki, 15 – 20 Aralık 2016 tarihleri arasında, PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları, Call of Duty: Infinite Warfare oyununun hem ana senaryo, hem çoklu-oyuncu, hem de Zombies in Spaceland modunu deneyebilecekler. Duyurunun devamında, ana senaryodan ilk bölümünü oynamanın yanı sıra, çoklu-oyuncu modunda en fazla on beşinci seviyeye, Zombies in Spaceland senaryosunda ise en fazla üçüncü seviyeye kadar yükselebileceğimizin altı çizildi. Eğer Call of Duty: Infinite Warfare oyununun tam sürümünü almaya karar verirsek de, deneme süreci sırasında yaptığımız bütün her şey, tam sürüme olduğunu gibi taşınacak.

Belli ki Activision bu neslin en çok satan oyunu koltuğuna Call of Duty: Infinite Warfare oyununu oturtmaya kararlı. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Oyunun deneme sürümünü indirecek misiniz?

 

BİR CEVAP BIRAK