Ana sayfa Oyun Haberleri Deus Ex: Mankind Divided’ın Ön-Sipariş Hediyelerini Kaçırmayın

Deus Ex: Mankind Divided’ın Ön-Sipariş Hediyelerini Kaçırmayın

466
0
PAYLAŞ
Deus_Ex_Mankind_Dividedn_yon-SipariA_Hediyelerini_Kayrmayn

Deus Ex: Mankind Divided oyununu ön-sipariş ile alamadıysanız, ön-sipariş ödüllerini de kaçırmışsınız demektir. Eğer bunun için üzüldü iseniz, artık sevinebilirsiniz; çünkü, bugünden itibaren bu içerikler herkese açık ve ücretsiz olarak sunuldu.

Eidos Montreal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan Deus Ex: Mankind Divided, PCPlayStation 4 ve Xbox One için 23 Ağustos 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Bu bağlamda, Deus Ex: Mankind Divided oyununu ön-sipariş ile alanlar için de Square Enix tarafından yapılan açıklama doğrultusunda çeşitli ödüller verilmişti. Bu ödüller Desperate Measures adı altında yeni bir göreve erişim sağlamanın yanı sıra, Adam Jensen karakterinin zırhı ve trençkotu için değişik görünümler, tabancası ve tüfeği için kaplamalar ve çeşitli malzemeler olarak sıralanıyorlardı. Eğer bu içerikleri kaçırdığınıza üzülüyorsanız, bu haberimiz ile birlikte artık sevinebilirsiniz.

Square Enix tarafından bugün yapılan açıklama doğrultusunda bu ön-sipariş içerikleri artık ücretsiz olarak dağıtılıyor. Eğer PC kullanıcısı iseniz, yayınlanmış olan ücretsiz güncelleme ile bu içeriklere zaten sahip olacaksınız. PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları ise PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden indirebiliyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK