Ana sayfa Oyun Haberleri Dishonored 2’nin Yeni Yaması Sonunda Geldi

Dishonored 2’nin Yeni Yaması Sonunda Geldi

472
0
PAYLAŞ
Dishonored_2nin_Yeni_Yamas_Sonunda_Geldi

Bu senenin iddialı yapımları arasında yer alan Dishonored 2, ilk oyunu oynayıp da beğen oyuncular tarafından büyük bir beğeni ile oynanıyor. Yapı olarak oynanış konusunda bizi özgür bırakan yapım, beklenen güncellemesine bugün itibarıyla kavuştu. Dishonored 2 oyununa New Game+ seçeneği eklendi.

Arkane Studios tarafından geliştirilmiş ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanmış olan Dishonored 2, geçtiğimiz 11 Kasım 2016 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için piyasaya sürülmüştü. Dishonored oyununun on beş yıl sonrasında geçen devam oyunu, bizlere tarzımız doğrultusunda oynama imkanı sunuyor. Oyuncular tarafından büyük bir beğeni ile oynanan oyun için geçtiğimiz ay geliştirici stüdyo tarafından Aralık ayı, yani bu ay içerisinde bir güncelleme yayınlanacağı duyurulmuştu. Beklenen gün geldi ve çattı. Dishonored 2 için hazırlanan yeni güncelleme en nihayetinde yayınlandı.

Ücretsiz olarak yayınlanan güncelleme ile oyunculara zorluk derecelerini istedikleri gibi ayarlayabilmeleri için bir imkan sunulmasının yanı sıra, bildiğiniz New Game+ seçeneği de ekleniyor. Bu sayede, ilk oynayışımız sırasında yaptığımız bütün her şeyi, bulduğumuz  ikinci ve daha sonraki oynayışlarımıza aktarılıyor. Buna ek olarak, başlangıçta hangi karakteri seçersek seçelim, diğer karakterin de yeteneklerine erişim sağlayabilmemize de imkan tanınıyor. Böylece Emily ve Corvo karakterlerinin yeteneklerini birleştirerek çok daha ilginç saldırı şekilleri gerçekleştirebilir hale geliyoruz. Bakalım ortaya ne denli yaratıcı saldırı kombinasyonları çıkacak?

 

BİR CEVAP BIRAK