Ana sayfa Oyun Haberleri Dragomon Hunter

Dragomon Hunter

488
0
PAYLAŞ
dragomon-hunter

Merkezi Çin’de bulunan online oyun geliştiricisi X-Legend Entertainment tarafından geliştirilen anime MMORPG oyunu Dragomon Hunter, bir çok bölgede tecrübeli oyun firması Aeria Games tarafından yayımlanıyor.

Dragomon adı verilen farklı büyüklük ve özelliklerdeki fantastik canavarları avlama üzerine kurgulanan oyunda sahip olduğunuz karakter ile dilediğiniz canavara savaş açıp yenmeniz durumunda kendi hizmetkarınız olarak kullanabiliyorsunuz. Scout, Mercenary, Mage ve Cleric olmak üzere 4 farklı karakter sınıfı sunan oyunda, sahip olduğunuz sınıfın yeteneklerini kullanarak avlanmaya başlayabilirsiniz.

Klasik pet evcilleştirme sisteminden daha farklı olan dragomon avcılığında malup ettiğiniz canavarlar sizin evcil hayvanınız değil, emirlerinizi uygulamak zorunda olan bir nevi tutsağınız oluyor. Sevimli görüntülerinin yanı sıra hem havada hem de karada yırtıcı ve devasa formları bulunan dragomonlar sahip oldukları özel yeteneklere göre belirli sınıflara dahil oluyor ve bu sınıfın özelliklerini taşıyorlar.

Wyveria isimli sanal bir dünyada geçen Dragomon Hunter‘da zindanlara girerek zorlu yaratıklarla savaşabilir, sahip olduğunuz dragomon ile gerçek oyuncularla savaşabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK