Ana sayfa Oyun İncelemeleri Drakensang Online – Oyun incelemesi

Drakensang Online – Oyun incelemesi

510
0
PAYLAŞ
drakensang_teaser_278x173-1

 

Drakensang Online’ın oyun incelemesi

Bu ücretsiz MMORPG tarayıcı oyunu, sizi silah ve kabiliyetlerinizle türlü türlü canavarları yenmeniz gereken, Orta Çağ dünyası Duria’ya taşıyor. Canavarlarla oyun görevlerinde, zindanlarda veya sadece araziyi keşfederken karşılaşıyorsunuz. Bunun eğlenceli olup olmadığını ve Drakensang Online da daha neler bulabileceğinizi size aşağıda göstereceğiz:

Harika Grafikler

Öncelikle Drakensang Online’ın grafiğine değinmeli. Çünkü bunun aslında sadece bir tarayıcı oyunu olduğunu unutmak kolay. Oyun dünyası, kendi başına bile şahane renkler ve ışık efektleri ile göz dolduruyor. Ama Drakensang Online, ancak kabiliyetlerinizle düşmanlarınızı dövdüğünüzde gerçek kapasitesini gösteriyor. Yapımcılar bu konuya aşırı özen gösterip bu tarayıcı oyununun birçok istemci oyunuyla boy ölçüşebilmesini sağlamış.

Heyecanlı Çarpışmalar

Oyuncu, başlangıçta Ejderha Savaşçısı, Çember Büyücüsü, Korucu ve Buhar Teknisyeninden oluşan 4 karakter sınıfından birini seçmeli. Sınıflarda, klasik yakın ve uzak dövüşçü ayrımı var: yani Ejderha Savaşçısı ağır balta ve kılıçları sallarken Korucu emniyetli mesafeden yay ve ok kullanır. Ancak seçiminiz, çarpışmalarda duyduğunuz zevki belirlemiyor – her sınıf, kabiliyetleri ile harika efektler sergileyebiliyor! Burada da grafiğin oyun zevkinde payı çok büyük, özellikle sadece canavarlara vurmakla kalmayıp onlarla birlikte çevrenin büyük bir kısmını da yok ettiğinizde. Kabiliyetlerinizi geliştirmeniz için gerekli olan yetenek puanlarını seviye yükselmesiyle kolayca elde ediyorsunuz.

Devasa dünyalar

Bu ücretsiz MMORPG tarayıcı oyunu, 2011’deki çıkışında sadece beş oyun bölgesi ve birkaç zindana sahip idi, o zamandan bu yana çok şey değişti. Güncellemeler Drakensang Online’ı aşırı derecede genişletti ve oyuna devasa kapsamda yeni dünyalar ekledi. 40’a yakın çok çesitli bölge oyuncu tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Su altı dünyasından derin zindanlara kadar burada her şeyi bulabilirsiniz.

Canavarlardan bıktınız mı? Doğruca PvP’ye

Drakensang Online’da, muhtemelen zamanızın çoğunu devasa üst dünyalarda geçireceksiniz ya da zindanlardaki mercilere bitireceksiniz. Eğer bir gün bunlardan sıkılırsanız, Drakensang Online’ın keşfedilecek başka yönleri de var. PvP modunda, ya Deathmatch oynar ya da karşı takımı Capture the Flag’de yenmeye çalışırsınız. Entegre edilmiş oyuncu bulma sistemi ile gerekli olan diğer oyuncuları bulabiliyorsunuz. Değişik karakter sınıflarının birbirilerini çok iyi tamamladığı için, kabiliyetlerin akıllıca kombinasyonu büyük önem taşıyor. İyi olan kazansın!

Drakensang Online’ın özellikleri

  • Şahane grafik: Grafiği ile rakip tanımayan bir MMORPG tecrübe et
  • Sürükleyici Çarpışmalar: 4 karakter sınıfından birini seç ve efekt dolu mücadelelerde Duria’nın canavarlarına karşı savaş
  • Devasa dünyalar: 40’a yakın türlü bölgeden oluşan devasa bir dünyanın derinliklerine dal
  • Heyecanlı PvP sistemi: Kendine bir takım bul ve rakiplerini takım çalışmasıyla Deatchmatch’de ve Capture the Flag’de alt et

Drakensang Online inceleme sonucu

Bu ücretsiz MMORPG tarayıcı oyunu, sadece grafiği ile göz doldurmakla kalmıyor, oynanırlık bakımından da iyi bir MMORPG’nin sahip olması gereken her şeye sahip. 4 karakter sınıfı, etkileyici kabiliyetleri sayesinde her türlü canavar ve başka oyunculara karşı heyecanlı çarpışmalar sağlıyor. Ayrıca, 2011’deki çıkışından bu yana yapılan çeşitli güncellemeler sayesinde her zevke göre bölgeler ve zindanlara sahip devasa bir oyun dünyası oluştu. Drakensang Online, MMORPG türünün sevenleri için kesinlikle önerilir.

BİR CEVAP BIRAK