Ana sayfa Oyun Haberleri For Honor İçin Kapalı Beta Testi Yapılacak

For Honor İçin Kapalı Beta Testi Yapılacak

473
0
PAYLAŞ
For_Honor_yin_Kapal_Beta_Testi_Yaplacak

E3 2015 fuarındaki beklenmedik duyurusu ile dikkatleri bir anda üzerine çeken For Honor14 Şubat 2017 tarihinde PlayStation 4PlayStation ProXbox One ve PC için piyasaya çıkacak. Ubisoft tarafından yapılan açıklama ile Ocak ayında For Honor için kapalı beta testi yapılacağı da onaylandı.

For Honor İçin Kapalı Beta Testi Yapılacak

Bizleri tarih öncesine götürecek olan For Honor, oyun dünyasında ilk kes göreceğimiz ve The Art of Battle adı verilen bir göğüs göğüse dövüş mekaniğine sahip olacak. Knights, Samurai ve Vikings sınıflarından stilimize en uygun olanı seçip kargaşanın ortasına dalacağımız oyun için bildiğiniz gibi bu yılın başlarında bir kapalı alfa testi yapılmıştı. Ocak ayında ise çıkış öncesi bir de kapalı beta testi yapılacak. Eğer katılımda bulunmak isterseniz, sizleri şuraya alalım.

Platform tercihinizin yanı sıra, War of the Factions adı altında bulunan Vikings, Knights veya Samurai sınıflarından da bir tanesini seçerek kaydınızı tamamlayabiliyorsunuz. Kapalı beta testi başladığındaysa, katılımda bulunan bütün kullanıcılara seçtikleri sınıfa bağlı olarak bir nişan verilecek. Bu nişan muhtemelen ekibimiz kazanan tarafta olduğunda bizlere ekstradan bir şeyler kazandıracaktır, ama şu anlık Ubisoft bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmuş değil.

Ubisoft ayrıca For Honor için üç farklı sınıftan seçilebilir olacak olan on iki karakter listesinden üç yeni karakter daha açıkladı. Buna göre, listese Kanabo isimli iri bir sopa kullanan, kaya gibi dayanıklı ve son derece güçlü olan Samurai Shugoki, oldukça keskin bir kılıcı olan Viking Warlord ve bir elinde kısa bir kılıç ve diğer elinde de hançer olan Assassin adı altında üç yeni karakterleri yer alacak. Anlaşılan o ki bu arkadaşlar sayesinde savaş alanı olduğu gibi kırmızıya boyanacak.

Son olarak, Faction War adında bir sistem bulunacak. Bu sistem, Vikings, Knights ve Samurai sınıflarının platformlar arasında birbirine girmeleri olarak tanımlanabilir. Tam olarak anlatmak gerekirse de, tercihimize göre seçtiğimiz bir sınıf ile savaş alanına iniyoruz ve müsabakalardaki bireysel performansımıza göre War Assets kazanırken, For Honor oyunundaki her bir çoklu-oyuncu müsabakası da oyunun geçtiği dünyada bir etki bırakıyor. Bu War Assets dediğimiz şeyler ise oyunculara belirli bölgeleri ele geçirirken veya ele geçirdiğimiz bölgeleri savunurken bizlere yardımcı olacak. Her bir on haftalık çoklu-oyuncu sezonunda oyuncuların katılımda bulundukları gruba sağladıkları katkı ise her bir müsabakayı farklı kılacak. Sezon bittiğinde ise tüm For Honor oyuncuları yer aldıkları gruptaki sıralamalarına göre çeşitli ödüller alacaklar.

 

BİR CEVAP BIRAK