Ana sayfa Oyun Haberleri For Honor’ın Season Pass İçeriği ‘Sızdırıldı’

For Honor’ın Season Pass İçeriği ‘Sızdırıldı’

438
0
PAYLAŞ
For_Honorn_Season_Pass_yerii_Szdrld

Bu yılın iddialı yapımlarından For Honor ile buluşmamıza az kaldı. Ubisoft firmasının üzerinde özenle çalıştığı bu yeni proje ile Xbox OnePC ve PlayStation 4  platformlarında 14 Şubat 2017 tarihinde buluşacağız. Öte yandan, For Honor ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bunlardan güncel olanı ise bir sızıntı ile açığa çıkmış olan Season Pass içeriği oldu.

Bu nesil ile birlikte büyük yapımlar adına yaşanan sızıntılara alışkın hale geldik. Resident Evil 7: Biohazard oyunu ile ilgili önemli detaylar ve Red Dead Redemption 2  oyununun çıkış tarihi, bunlara iki örnek teşkil ediyor. Bir yenisi de For Honor ile yaşandı. İşin ilginç yanı ise bu sızıntı dış kaynaklardan değil, bizzat Ubisoft firmasının çevrim içi mağazasında yaşandı.

Sizlerin de hemen yukarıda görmüş olduğunuz içeriklere ait görüntüler Ubisoft çevrim içi mağazasına eklendikten hemen sonra kaldırıldı. Kazara mı oldu, yoksa bilerek yapıldı da kaza süsü mü verildi bilemiyoruz, ama işin gerçeği şu ki bizlere yeteri kadar bilgiyi sunmayı başardılar. Öyle ki, For Honor oyununa ait üç farklı özel sürümün piyasaya çıkacağını bir kez daha görmüş olmanın yanı sıra, özel sürümlerin içeriklerine dair bilgi sahibi olma fırsatı bulmuş olduk.

Gold, Deluxe ve Standard olmak üzere üç farklı For Honor oyunu karşımıza çıkacak. Standard sürüm, sizlerin de görebileceği üzere sadece oyunu barındırıyor. Deluxe sürümü ise oyuna ek olarak üç farklı miğfer tacı, özel bir infaz duman efekti, Deluxe Edition amblemi ve 7 günlük Champion (Şampiyon) statüsünü beraberinde getirecek. Gold sürümü ise her oyunda olduğu gibi yine en üst seviye sürüm olacak. Öyle ki, Deluxe sürüme ek olarak, yepyeni 6 savaşçı, For Honor için çıkacak olan yeni içeriklere erken erişim imkanı, 12 savaşçının tamamı için özel olarak sunulan Sunbeam Emote, 3 Scavenger sandığı (silahlarımızı geliştirmek için gerekli), özel bir amblem ve 30 günlük Champion statüsüne sahip olabileceksiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK