Ana sayfa Oyun Haberleri Forza Horizon 3’ün Yeni Güncellemesine Dikkat Edin

Forza Horizon 3’ün Yeni Güncellemesine Dikkat Edin

641
0
PAYLAŞ
Forza_Horizon_3yn_Yeni_Gyncellemesine_Dikkat_Edin

Bugünün erken saatlerinde Forza Horizon 3 için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. Rockstar Energy Car Pack içeriğini beraberinde getiren bu yeni güncellemenin tek içerdiği şey 1972 Ford Falcon XA GT-HO değil. Öyle ki, oyun severler oyunun ve kayıt dosyalarının bozulduğuyla ilgili geri dönüşler yapmaya başladılar.

Geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya çıkmış olan Forza Horizon 3, Play Anywhere servisi desteği ile PC (Windows 10) ve Xbox One için piyasaya çıktı. Avustralya topraklarına gittiğimiz yeni oyunumuz oyun severler tarafından büyük bir zevkle oynanıyor. Daha doğrusu oynanıyordu, ama bugünün erken saatlerinde yayınlanan yeni bir güncelleme, partiyi bozdu. Forza Horizon 3 oyununun PC versiyonunda baş gösteren bu sorun, oyunun ve kayıt dosyalarının bozulmasına neden oluyor. Ne var ki, bu güncelleme kısa bir süre önce geri çekildi, ama eğer güncellemeyi yüklemiş olan oyuncular arasındaysanız, çözümü sizin açınızdan biraz sıkıntılı olabilir.

Geliştirici stüdyo tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, eğer Forza Horizon 3 oyununuzun versiyonu .37.2 ile bitiyorsa, oyunu bilgisayarınızdan kaldırıp da yeniden kurmanız gerekecek. En son güncelleme yayından kaldırıldığı için oyununuzu sorunsuz olarak oynayabileceksiniz. Kayıt dosyası açısından ise, .37.2 versiyonda yeni bir kayıt dosyası oluşturmak yerine .35.2 versiyonu ile yolunuza devam etmeniz öneriliyor. Bu yolla yeni güncelleme gelene kadar halihazırdaki kayıt dosyanız ile oyununuzu sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK