Ana sayfa Oyun Haberleri Forza Motorsport 7 kesinleşti!

Forza Motorsport 7 kesinleşti!

473
0
PAYLAŞ
Forzaq

Uzun Süredir Beklenen Forza Motorsport 7 kesinleşti!

Yarış oyunlarının öne çıkan serisi Forza Motorsport 7 kesinleşti! Bu yeni seri ile oyun severlerin büyük beklenti içerisinde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Serinin en gelişmiş versiyonu olacak olan Forza Motorsport 7 ’nin 2017 ’de piyasaya sürüleceği resmiyet kazandı.

Microsoft Forza Motorsport 7 ’nin sayısız test ile en doğru şekilde sunulacağını ve duyurulan tarihte kusursuz şekilde yarış tutkunlarının oynayabileceğini öne sürüyor. Profesyonel oyun direksiyonu üreten Fanatec firmasının CEO’su Thomas Jackermeier, Forza oyun geliştiricisi Turn 10 Studios ile görüşmeler yaptı. Bu görüşmenin tüm detaylarını Fanatec forumunda paylaşarak Forza 7 Motorsport’un kesin olarak geleceğini duyurmuş oldu.

Jackermeier Forza Motorsport 6 ile uyuşmazlık sorunu yaşanan Fanatec ürünlerinin Forza Motorsport 7’ de tekrar yaşanmaması için kullanılan yeni teknik, oyuna eklenecek içerik ve özelliklerin bildirilmesini istedi. Ekibin biraz daha fazla zaman harcayarak geliştirme önerilerini değerlendirdiğini, el freni desteği, arabalara bağlı otomatik olarak direksiyon ayarlarının tanımlanacağını ve daha iyi bir kontrol amaçlandığını belirtti.

Forza Motorsport7 için araba seçimlerinin tamamlandığını bildiren Microsoft geliştirici ekibin araç tasarımlarını tamamlamak için acele ettiklerini belirtti. Oyunda 460’dan fazla araç olacağı söyleniyor. Bu araçlardan bazıları ise; Lamborghini Centenario, Lamborghini #63 Squadra Corse Huracan LP620 -2 Super Trofeo dur. Oyunda sadece arabaların değil bisikletlerin de olacağı beklentiler arasında yer alıyor. Ayrıca Forza Motorsport 7 ’de tek oyuncu modu, serinin bir önceki oyunu olan Forza Motorsport 6 ’ya göre daha uzun olacağı da detaylar arasında yer almaktadır.

2017 sonbahar aylarında çıkması beklenen Forza Motorsport 7 ’nin detayları açıklandıkça sitemizden duyuracağız. Oynanacak Oyunları takip etmeye devam edin!

 

BİR CEVAP BIRAK