Ana sayfa Oyun Haberleri Forza Motorsport 7 Vaktinden Önce Duyurulmuş Olabilir

Forza Motorsport 7 Vaktinden Önce Duyurulmuş Olabilir

491
0
PAYLAŞ
Forza_Motorsport_7_Vaktinden_yonce_DuyurulmuA_Olabilir

Oyun geliştiricilerinin oyun dünyasına kazandırdığı önemli serilerin devam oyunlarının vaktinden önce duyurulmaları, artık aşina olduğumuz bir durum haline geldi. Son zamanlarda yaşanan Watch Dogs 2 duyurusu buna bir örnek teşkil ediyor. Bir yenisi ise muhtemelen Forza Motorsport 7 oldu.

Forza Motorsport 7 Vaktinden Önce Duyurulmuş Olabilir

İlk oyunu 2005 yılının Mayıs ayında çıkmış olan Forza Motorsport serisi, hem Xbox  platformunun en büyük kozlarından, hem de Gran Turismo serisinin en büyük rakibi oldu. Sunduğu gerçekçi simülasyon ile yarış oyunu sevenlerin gönüllerinde taht kurmuş olan Forza Motorsport serisi, belli ki Forza Motorsport 7 ile yoluna tam gaz devam edecek. Bunu, bugün yaşanmış olan muhtemel bir sızıntı ile öğrenmiş olduk.

Öncelikli olarak PC platformu için yarış direksiyonu seti üreten Fanatic isimli şirketinde Üst Yönetici konumunda bulunan Thomas Jackermeier, şirketin forum sayfasındaki kullanıcılara Forza Motorsport 7 oyununda hangi yeniliklerin desteklenmelerini istediklerini sordu. Bu soru, yeni oyunun halihazırda yapım aşamasında olduğuna bir işaret olarak sayılabilir. Buna ek olarak, Jackermeier, yorumunu Turn 10 stüdyosu ile yaptığı görüşmenin oldukça olumlu geçtiğini ekleyerek “Fizikten ve Force Feedback’ten sorumlu yeni bir adamımız var ve kendisi bir sürücü. Araç mühendisliği altyapısı ve PC yarış simülasyonlarına oldukça aşina olan gerçek bir dünya yarışçısı.” şeklinde güncelledi.

Forza Motorsport 7 oyununun imalı olarak duyurulmasının ardından, muhtemelen yakın bir zamanda Microsoft ve Turn 10 ikilisinden resmi bir Forza Motorsport 7 duyurusu bekleyebiliriz.

 

BİR CEVAP BIRAK