Ana sayfa Oyun Haberleri Fransız Ordusunun Battlefield 1’e Katılış Tarihi Belli Oldu

Fransız Ordusunun Battlefield 1’e Katılış Tarihi Belli Oldu

418
0
PAYLAŞ
Fransz_Ordusunun_Battlefield_1e_KatlA_Tarihi_Belli_Oldu

21 Ekim 2016 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için çıkmış olan Battlefield 1, oyuncular tarafından büyük bir zevkle oynanmaya devam ediliyor. Yakın bir zaman önce yapılan bir açıklama ise savaş alanına dahil olacak olan Fransız ordusunun geleceği ayı ortaya çıkarttı. Önümüzdeki yılın Mart ayı için hazır olun.

Geçtiğimiz Ağustos ayı içerisinde Electronic Arts tarafından yapılan açıklama ile Battlefield 1 için Season Pass ile aynı işlevi gösterecek olan Premium Pass içeriğinin yayınlanacağını öğrenmiştik. İçeriğin detaylarında ise 16 çoklu-oyuncu haritası, 20 yeni silah, askeri kimlik kolyeleri ve Battlepack denilen veya silahlarımıza modifiye yapabileceğimize özel eşyaların yanı sıra, dört adet genişletme paketinin yer alacağını biliyoruz. Bu genişletme paketlerinden ilki, Battlefield resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan bir görsel ile tanıtıldı.

Soyez prêts. pic.twitter.com/wr1xx3sckz

— Battlefield (@Battlefield) 16 Aralık 2016

“Soyez prêts. (Hazır olun.)” yorumu ile paylaşılan bu görsel, They Shall Not Pass adı altında çıkacak ilk genişletme paketine ait ve resmin sol üst ve sağ üst köşesinde görülen bayraklardan da anlaşılacağı üzere, Fransız ordusu Battlefield 1 oyununa dahil olacak. Önümüzdeki yılın Mart ayında yayınlanacak olan bu ilk genişletme paketine, eğer Premium Pass sahibi iseniz hem herhangi bir ücret ödemeden alacak, hem de iki hafta önceden sahip olabileceksiniz.

Öte yandan, Battlefield resmi internet sayfasında yazılı olan bilgiye bakılırsa, en az iki ordunun oyuna ekleneceği belirtiliyor. Bunlardan ilki They Shall Not Pass Fransız ordusu olurken, ikinci genişletme paketi ise daha önceden de belirtildiği üzere Rus ordusu olacak. Bakalım bu iki ordunda başka kaç tane ordu daha savaş alanına katılımda bulunacak?

BİR CEVAP BIRAK