Ana sayfa Oyun Haberleri Gearbox, Bulletstorm: Full Clip Edition Bilgilendirmesi İle Üzebilir

Gearbox, Bulletstorm: Full Clip Edition Bilgilendirmesi İle Üzebilir

407
0
PAYLAŞ
Gearbox_Bulletstorm_Full_Clip_Edition_Bilgilendirmesi_le_yzebilir

PlayStation Experience 2016 sırasında duyurulan Bulletstorm: Full Clip Edition ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ancak son gelen bilgi, oyunu sevmiş olan PC  kullanıcılarını üzebilir; çünkü, Full Clip Edition için ücretsiz yükseltme mümkün olamayacak.

Bildiğiniz gibi Steam üzerinden BioShock ve BioShock 2 oyunlarını almış olanlara BioShock: The Collection için, The Elder Scrolls V: Skyrim ve ek paketlerini almış olanlar için de The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition için ücretsiz yükseltme sunulmuştu. PC kullanıcılarını oldukça sevindiren bu uygulamanın bir benzeri de Bulletstorm: Full Clip Edition için geçerli olacağı tahmin ediliyordu, ama Gearbox Software  stüdyosundan gelen açıklama PC kullanıcılarını üzdü.

Stüdyo kurucusu Randy Pitchford tarafından yapılan açıklama ile Bulletstorm oyununa sahip olan kullanıcıları için Bulletstorm: Full Clip Edition sürümüne ücretsiz olarak yükseltme fırsatının sunulmayacağı onaylandı. Twitter kullanıcısı Rob_Dagg tarafından konu ile ilgili olarak sorulan bir soruya cevap veren Pitchford, Bulletstorm oyununun Electronic Arts tarafından yayınlanmış olması, Gearbox Software stüdyosunun yeni bir yayıncı olduğu ve oyunun Games for Windows Live üzerinden satılmış olması nedeniyle Bulletstorm: Full Clip Edition için ücretsiz bir yükseltmenin mümkün olamayacağını dile getirdi.

PlayStation 4, PC ve Xbox One için hazırlanmakta olan Bulletstorm: Full Clip Edition, 7 Nisan 2017 tarihinde piyasaya çıkacak.

 

BİR CEVAP BIRAK