Ana sayfa Oyun Rehberleri Hearthstone Tyrande Whisperwind Nasıl Alınır?

Hearthstone Tyrande Whisperwind Nasıl Alınır?

486
0
PAYLAŞ
twitch-tyrande

Blizzard’ın Hearthstone üzerinde yayınladığı geçen haftaki yama tüm Hearthstone severleri heyecanlandırdı. Tyrande Whisperwind’in oyuna eklendiğini, ve Tyrande’yi önümüzde gelecek olan promosyonlara katılarak elde edebileceklerini söylemişti. İki gün önce gece saatlerinde bu promosyon belli oldu ve Amazon, Twitch ile iş birliğe girerek Hearthstone Tyrande Wihsperwind’i dağıtmaya başladı.

Hearthstone Tyrande Whisperwind elde etmek için ne yapılmalı?

İlk olarak kim bu Tyrande? Tyrande, Warcraft 3: Reign of Chaos’dan beri sürekli karşımızda olan Elune’un high priestess’i. Aynı zamanda da arcdruid Malfurion Stormrage’in de karısı. Herkesin tahmin edebileceği gibi Tyrande bir priest ve Hearthstone’da Anduin’in yerini alıyor.

Tyrande’yi elde etmek için aşağıdaki adımları eksiksiz yapmanız gerekiyor. Eğer son adımda “LET’S GO, BOSS” bölümünde bir sorun yaşıyorsanız, lütfen tüm adımları tekrardan okuyun.

  • İlk olarak bir Twitch ve Amazon hesabınızın olduğuna emin olun. Eğer yoksa birer tane açın.
  • Amazon’un sol üst logosunun hemen yanında bulunan “Try Prime” linkine tıklayın ve sonrasında “Start your 30-day Prime free Trial” butonuna tıklayın.
  • Şimdiki işlemde yurt dışı ödemesine açık bir kredi kartına ihtiyacınız olacak. Bu kredi kartının içerisinde bir miktar para olduğuna emin olun. Amazon kartınızın gerçekliğini doğrulamak için 1 EUR, USD gibi bir miktarı çeker ve sonrasında geri verir.
  • 2. adımda önünüze gelen adres bölümünde dikkatli olmalısınız. Buraya emin olmak için sadece Amerika ve Kanada adresleri yazmanızı tavsiye ediyoruz. Dilerseniz Blizzard’ın kendi adresini bile yazabilirsiniz, bu hiç problem değil. Biz Kanada’dan rastgele seçtiğimiz bir adresi tercih ettik ve bilgileri şu şekilde girdik;
  • Start your “30-day Free Trial” butonuna basarak üyeliğinizi aktive edin ve sonrasında Your Account > Manage Payment Options > Kredi kartınızın kayıtlı olduğu alana tıklayın ve sonrasında “Update my account to use this card” yazısına tıklayın.
  • Artık üyeliğiniz aktif ve şimdi Twitch üzerinden gerekli linkleme işlemlerini yapmamız gerekiyor. Fakat bundan önce bir VPN kullanmamız gerek. Herhangi bir VPN kurduktan sonra Kanada’dan veya Amerika’dan bağlanıp sonraki işlemleri gerçekleştirin.. Twitch.Tv adresine girdikten sonra zaten üst kısımda hemen çıkan Prime yazısını göreceksiniz. Oraya tıklayın. Sağ üst köşede ülkenizi Kanada olarak değiştirin ve yine sağ alt kısımda bulunan “connect your twitch accounr.” yazısına tıklayın.
  • Amazon bilgilerinizi girin ve giriş yapın ve sonrasında linklemek istediğiniz hesabı gösterdiğinde “Confirm” butonuna basın. Tekrar giriş yapmanızı isteyecek, girişinizi yaptıktan sonra “Start your 30-day free trial” butonuna basın. DİKKAT!: eğer kredi kartınız kanada adresi değilse ilk olarak onu düzeltin yoksa hata alırsınız.
  • Hesabınız daha sonrasında Twitch Prime olarak etiketlenecek. Herhangi bir kanala girin ve kodunuzu alarak Battle.net servisinden girerek Tyrande’nın keyfini çıkartın!

Şimdi yapılması gereken çok önemli bir işlem var o da Amazon Prime’ınızı iptal etmek. Eğer bu üyeliği iptal etmezseniz aylık olarak sizden bir ücret çekilecektir. Bu ücreti ödememek için aşağıdaki adımları izleyebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

  • Amazon Profilimize giriyoruz ve “Account Settings” başlığı altında olan “Manage Prime Membership” butonuna tıklıyoruz. Sol menüde isminiz ve birtakım bilgilerinizi göreceksiniz. Hemen altında “Do not continue” yazısına tıklayın ve açılan sayfada yine “Do Not Continue” butonuna tıklayın.

Kodunuzu almaya çalışırken “Get Code” butonu yerine başka bir yazı ile karşılaşıyorsanız Amazon müşteri desteği ile iletişime geçebilir ve 1-2 dakikada bu sorunu çözebilirsiniz.

Hearthstone Tyrande Whisperwind kodu içeriği neler?

Kodu Blizzard üzerinden aktif ettiğiniz zaman oyun içerisinde ilk olarak Tyrande’yı varsayılan olarak seçmelisiniz. Kod size Tyrande kahramanını (yeni görsel animasyonlar, sesler ve hareketli hero power) ve Tyrande’nın card back’ini verecektir.

 

BİR CEVAP BIRAK