Ana sayfa Oyun Haberleri Hideaki Itsuno Yeni Bir Oyun Duyurusu Yapacak

Hideaki Itsuno Yeni Bir Oyun Duyurusu Yapacak

427
0
PAYLAŞ
Ideaki_Itsuno_Yeni_Bir_Oyun_Duyurusu_Yapacak

Geçmişte, özellikle de PlayStation 2 döneminde bizleri televizyonun başına kilitleyen birçok klasik yapımla buluşmuştuk. Oyun dünyasına adını yazdıran bu klasiklerin birkaçının yönetmenliğini yapan isim ise Hideaki Itsuno olmuştu. Ne var ki, 2013 yılından beri kendisini hiçbir yerde görememiştik. Ne var ki, Twitter üzerinden yaptığı bir durum güncellemesi ile bu yıl içerisinde yapacağı duyurunun müjdesini verdi.

Hideaki Itsuno ismini birçoğunuz bilmiyor olabilir, ama eğer Capcom firmasını takip ediyorsanız, projelerini biliyorsunuzdur. Kendisi Devil May Cry 3, Capcom Vs. SNK 2 ve Dragon’s Dogma gibi birçok oyunun yönetmenliğini yaptı. Kendisinin oldukça başarılı bir kariyeri var, ama gelin görün ki Dragon’s Dogma için çıkmış olan Dark Arisen eklenti paketinden bu yana kendisinin adını hiçbir yerde görememiştik. Bunun nedenini bugüne kadar bilmiyorduk, ama Itsuno’nun resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir durum güncellemesi ile yeni bir proje üzerinde çalıştığını öğrenmiş olduk.

Happy New Year! I exert myself in order to announce a new game this year. Thank you.

— Hideaki Itsuno (@tomqe) 31 Aralık 2016

Sizlerin de hemen yukarıda göreceğiz üzere Hideaki Itsuno, bu yıl içerisinde yeni bir oyun duyurusu yapacağını belirtiyor. Şimdilik bu oyunun adı geçmiyor, ama belki Tokyo Game Show 2016 fuarında duyurulması beklenen Devil May Cry 5 oyunu olabilir. Belki de yepyeni bir proje olabilir. Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Bizi takipte kalın!

 

BİR CEVAP BIRAK