Ana sayfa Oyun Haberleri İptal Edilen Açık Dünya The Flash Oyunundan Görüntüler Paylaşıldı

İptal Edilen Açık Dünya The Flash Oyunundan Görüntüler Paylaşıldı

434
0
PAYLAŞ
85748_550x250
‘DidYouKnowGaming?’ adlı YouTube kanalı iptal edilen oyunları tanıttığı Unseen64 video serisinden yeni bir bölüm çekti ve bu bölümün konuğu ise DC’nin sevilen karakterlerinden The Flash oldu.

Oyun, Sony San Diego’nun eski çalışanlarının oluşturduğu Bottlerocket Entertainment tarafından geliştiriliyordu. İlk başta oldukça büyük bir açık dünya oyunu olarak geliştirilmesi planlanan oyunda diğer DC karakterlerinin bulunduğu şehirlere gidip yardım etme fikri vardı ancak zor olabilecek bir fikir olması sebebiyle iptal edildi ve oyunun iki komşu şehir olan Keystone City ve Central City’de geçmesi planlandı.

Dövüş sisteminde ise düşman karakterlerin üzerine atanan bir tuş ile The Flash’ın hızı dövüş esnasında hissterilmeye çalışılıyordu. Oyunda en çok önem verilen nokta da tahmin edilebileceği üzere karakterin hızıydı.

Ardından dağıtıcı Brash Entertainment’ın kapanışıyla birlikte oyuna finansal bir destek sunacak firma bulunamadığından Xbox 360, PlayStation 3 ve Nintendo Wii için geliştirilen oyun 2009 yılında birçok süper kahraman oyunu gibi iptal edildi. 

 

BİR CEVAP BIRAK