Ana sayfa Oyun Haberleri Marvel vs. Capcom: Infinite PlayStation 4 İçin Duyuruldu!

Marvel vs. Capcom: Infinite PlayStation 4 İçin Duyuruldu!

490
0
PAYLAŞ
Marvel_vs

Oldukça sağlam bir açılış ile başlayan PlayStation Experience 2016 etkinliği ilk gününü tamamladı. Bizleri heyecandan heyecana sürüklemiş olan ilk gün, Marvel Vs. Capcom serisinin yeni oyunu da daha önceden ortaya çıkan bir söylenti doğrultusunda duyuruldu.

Marvel karakterleri ile Capcom karakterlerini karşı karşıya getiren bir seri olan Marvel Vs. Capcom, dövüş oyunları arasında kendisine oldukça sağlam bir yer edinmiş seridir. En son çıkan Ultimate Marvel vs. Capcom 3 oyununun üzerinden senelere geçmesine rağmen hala oyuncuların ilgi odağında olan seri için artık yeni bir oyun duyurusu bekleniyordu. Ne var ki, Polygon sitesine birçok kaynaktan gelen sızıntılar, PlayStation Experience 2016 etkinliğinde yeni bir Marvel Vs. Capcom oyununun duyurulacağına işaret ediyordu. Öyle de oldu. Her ne kadar sızıntılarda Marvel Vs. Capcom 4 olarak anılmış olsa da, Capcom tarafından Marvel vs. Capcom: Infinite adıyla duyuruldu.

Tanıtım fragmanı eşliğinde duyurulan Marvel vs. Capcom: Infinite, 2017 yılında PlayStation 4 için piyasaya çıkacak. Unreal Engine 4 motorunun kullanıldığı oyunda, Marvel dünyasından tanıdığımız Infinity Stones da yer alacak. Oyuncuların stratejilerine uyum sağlayacak olan bu taşlar, güç, uzay, zaman, gerçeklik, ruh ve zeka özellikleri ile oyuncuya farklı avantajlar sağlayacak. Bu bağlamda da mücadelenin kaderi değişecek.

Training (Alıştırma), Mission (Görevler) ve Arcade olmak üzere üç farklı tek oyunculu oyun seçeneklerinin bulunacağı Marvel vs. Capcom: Infinite oyununda, Ranked ve Casual müsabakalar, Global Leaderboards, Spectator modu ile birlikte çevrimi lobiler olarak çoklu-oyuncu oyun seçenekleri de bizleri bekliyor olacak. Ana senaryonun da birçok soruya cevap vereceğini belirten Capcom, görünen o ki bizlere yine unutulmayacak bir deneyim yaşatacak.

Marvel vs. Capcom: Infinite için yayınlanmış olan duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

 

BİR CEVAP BIRAK