Ana sayfa Oyun Haberleri Mass Effect: Andromeda, EA Access’a Gelebilir

Mass Effect: Andromeda, EA Access’a Gelebilir

440
0
PAYLAŞ
Mass_Effect_Andromeda_EA_Accessa_Gelebilir

Mevcut nesilde Xbox One konsolunda faaliyete geçen EA Access, abonelerine yayıncılığı Electronic Arts tarafından yapılmakta olan oyunları bir hafta önceden deneme imkanı sunuyor. Bu zamana kadar sayısız iddialı yapımı aboneleri ile buluşturmuş olan bu servis, Mass Effect: Andromeda oyununu da konuk edebilir.

PlayStation 4, PC ve Xbox One için geliştirilmekte olan ve önümüzdeki sene piyasaya çıkması beklenen Mass Effect: Andromeda için bugün ilginç bir gelişme yaşandı. Birleşik Krallık’ta bulunan ve oldukça tanınmış olan Grainger Games mağazası, ana sayfasında “Play first on Xbox One with EA Access”, yani “EA Access ile ilk olarak Xbox One üzerinde oynayın” şeklinde bir tanıtım yaptığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Electronic Arts tarafından Mass Effect: Andromeda oyununun EA Access ve/veya Origin Access abonelerine sunulup sunulmayacağı ile ilgili herhangi bir şey söylenmemişti. Öte yandan, her ne kadar Electronic Arts tarafından yayınlanan oyunlara erken erişim imkanı sunuluyor olsa da, hatırlayacağınız üzere Titanfall 2 oyunu da bu iki servise gelmemişti. Ancak yine de, hemen üstteki resim Electronic Arts tarafından yakın bir zamanda yapılacak olan duyuruya ön ayak olmuş olabilir.

Bakalım Electronic Arts bu konuda bizlere nasıl bir açıklama yapacak? Bizi takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK