Ana sayfa Oyun Haberleri Mass Effect: Andromeda Yeni Oynanış Gösterimi CES 2017’de

Mass Effect: Andromeda Yeni Oynanış Gösterimi CES 2017’de

458
0
PAYLAŞ
Mass_Effect_Andromeda_Yeni_OynanA_Gysterimi_CES_2017de

Mass Effect serisinin en yeni oyunu Mass Effect: Andromeda oyununun geliştirme süreci tüm hızıyla devam ediyor. BioWare stüdyosunun üzerinde büyük bir özenle çalıştığı yeni oyun, önümüzdeki sene çıkışını birer birer gerçekleştirecek iddialı yapımların arasındaki yerini aldı. Kısa bir süre önce ise oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir durum güncellemesine bakılırsa, Mass Effect: Andromeda CES 2017 için hazırlanıyor.

Adından da anlaşılacağı üzere Andromeda galaksisinde geçecek olan Mass Effect: Andromeda, 2017 senesinin bilinmeyen bir zamanında PlayStation 4, PC ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Tercihimize göre Ryder kardeşlerden bir tanesini yöneteceğimiz ve üçlemenin 600 yıl sonrasındaki bir zamanda geçecek olan oyunumuzda amacımız ise insanlığa yaşamını sürdürecek yeni bir yer bulabilmek olacak.

Geçtiğimiz ayın başlarında kutlanan N7 günün ile birlikte Mass Effect: Andromeda  oyunu ile ilgili oynanış fragmanının yanı sıra yepyeni bilgiler de edinmiştik. Kısa bir süre önce Mass Effect serisinin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan durum güncellemesine bakılırsa, BioWare stüdyosu, ülkemizin bulunduğu zaman dilimine göre 5 Ocak 2017 Perşembe günü, TSİ 05:30 sıralarında başlayacak olan CES 2017 NVIDIA tarafından düzenlenecek olan açılış konuşmasında Mass Effect: Andromeda oyunu ile ilgili oynanış ve çevreye odaklı daha fazla gösterim yapacağı onaylandı.

Şimdilik oynanış ve çevre gösterimi ile ilgili herhangi bir detay verilmiş değil, ama gelişme olduğu zaman doğrudan sizlere aktaracağız.

Bizi takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK