Ana sayfa Oyun Haberleri ME: Andromeda’nın Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu!

ME: Andromeda’nın Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu!

455
0
PAYLAŞ
ME_Andromedann_yOkA_Tarihi_Sonunda_Belli_Oldu

Bu aralar Ryder kardeşler ile aramızdan su sızmıyor desek yeridir. Öyle ki, bu aralar Mass Effect: Andromeda haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Kısa bir süre önce sizlerle paylaştığımız ekran çözünürlüğü ve FPS hızı ile ilgili haberimizden sonra, belki de en çok merak edilen bilgi BioWare tarafından yapılan sürpriz bir açıklama ile ortaya çıktı. Takviminizde 21 Mart 2017 tarihine not düşün.

Özellikle de Mass Effect hayranlarının büyük bir özlemle beklediği Mass Effect: Andromeda oyununun bu yıl içerisinde PCXbox One ve PlayStation 4 için çıkmasını bekliyorduk. Ancak bu zamana kadar söylentilerin haricinde herhangi bir çıkış tarihi gündeme gelmemişti. Hal böyle olunca da, Mass Effect: Andromeda oyunun çıkış tarihi için tahminimiz oyun fırtınasının yaşanacağı Ekim ve Kasım aylarından bir tanesiydi. Ne var ki, BioWare bizlere güzel bir sürpriz yaptı ve oyunun resmi çıkış tarihini duyuruverdi. İşin güzel yanı ise yeni oyunu için çok da fazla beklemeyeceğiz. Resmi Mass Effect sitesi üzerinden BioWare stüdyosunun patronu Aaryn Flynn tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, oyunumuz Kuzey Amerika için 21 Mart 2017Avrupa için de 23 Mart 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak.

Oyunun bu kadar gecikmiş olmasından dolayı hayranlara teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Aaryn Flynn, Frostbite 3 motorunun da verdiği eşsiz güç ile bizlere olabilecek en iyi Mass Effect: Andromeda deneyimi yaşatabilmek için amacıyla ellerindeki bütün zamanı stüdyo olarak sonuna kadar kullandıklarını da eklemeyi unutmadı. Zaten oyunun görsellerine ve yayınlanan videolarına baktığımız zaman, beklediğimize fazlasıyla değeceği konusunda hemfikiriz. Şimdilik geriye kalan tek şey ise 23 Mart 2017 tarihini beklemek olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK