Ana sayfa Oyun Haberleri ME: Andromeda’nın Çözünürlük ve FPS Hızı Belli Oldu

ME: Andromeda’nın Çözünürlük ve FPS Hızı Belli Oldu

471
0
PAYLAŞ
ME_Andromedann_yOyzynyrlyk_ve_FPS_Hz_Belli_Oldu

Mass Effect: Andromeda ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Yarın TSİ 5:30 sıralarında gerçekleşecek olan CES 2017 fuarında oyun ile ilgili yapılacak olan oynanış ve çevreye odaklı gösterim öncesinde BioWare tarafından PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları için ekran çözünürlüğü ve FPS hızı ile ilgili bilgi verildi.

Bu sene piyasaya çıkması beklenen Mass Effect: Andromeda, bizleri yine kainatın derinliklerindeki eşsiz bir maceraya çıkartacak. Andromeda galaksisinde geçecek olan oyun için daha önceden yapılan açıklamayla, 5 Ocak 2017 tarihinde, yani yarın TSİ 5:30 sıralarında NVIDIA tarafından yapılacak olan açılış konuşmasında, hem oyunun PC versiyonu gösterilecek hem de oynanış ve çevreye odaklı gösterimin yapılacağını biliyoruz. Geliştirici BioWare stüdyosu ise yaptığı bir açıklamayla Mass Effect: Andromeda ile ilgili bir bilgiye daha kesinlik kazandırdı.

NeoGAF sitesi üzerindeki bir gönderi ile açıklama yapan stüdyo yöneticisi Aaryn Flynn, daha önceden ortaya çıkan ve oyunun PlayStation 4 üzerinde 900p ve Xbox One üzerinde ise 720p çözünürlükte çalışacağına dair söylentileri tamamıyla ortadan kaldırdı. Öyle ki, Frostbite 3 motorunun kullanıldığı Mass Effect: Andromeda, PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinde 1080p çözünürlük desteği ile 30 FPS hızında çalışacak. PC versiyonuna da değinen Flynn, bu platformda herhangi bir FPS sınırlamasının olmayacağının da altını çizdi.

 

BİR CEVAP BIRAK