Ana sayfa Oyun Haberleri Meğer Resident Evil 7’de ‘Kafasız’ Bir Karakteri Yönetiyormuşuz

Meğer Resident Evil 7’de ‘Kafasız’ Bir Karakteri Yönetiyormuşuz

445
0
PAYLAŞ
resident-evil-7

Resident Evil 7: Biohazard oyununun uzun zamandır beklenen PC demosu, bildiğiniz gibi 19 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmıştı. Bu tarihten itibaren PC kullanıcılarının yoğun bir ilgisine maruz kalan demo ile ilgili onlarca video ve ekran görüntüleri paylaşılmıştı. Ancak öyle bir video var ki, oldukça ilginç bir sonuç ile karşımıza çıkıyor. Meğer ana karakterimiz Ethan Winters kafasız bir karaktermiş.

Yaklaşık iki haftalık bir sürenin ardından 24 Ocak 2017 tarihinde PlayStaiton 4PC ve Xbox One için piyasaya çıkacak olan Resident Evil 7: Biohazard, oyuncular tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Bizleri yıllar sonra gerçek korku ile yeniden buluşturacak oyunun oynanabilir demosu PlayStation 4 platformunun ardından Xbox One ve PC platformları için de Midnight Version adı altında yayınlandı. Alt aylık bir beklemenin ardından demoya yumulan PC kullanıcılarının içinde öyle bir oyuncu var ki, bizler için Youtube kanalı üzerinden oldukça ilginç bir paylaşımda bulundu.

Tom Humble isimli Youtube kullanıcısı, oyunun demosu üzerinde bir modifikasyon yardımı ile ufak bir ayarlama yaparak, hem VHS kısmını oyunun birinci bölümüne taşımayı, hem de kamerayı FPS açısından TPS açısına geçirmeyi başardı. Bunun neticesinde, hem ilginç hem de komik bir gerçeği öğrenmiş olduk. Öyle ki, bu zamana kadar demoda yönettiğimiz karakterimiz Ethan Winters’ın gerçekte bir kafasının olmadığını görmüş olduk. Belki de ana koridordaki aynada kendi yansımamızı görememiş olmamızın nedeni budur, ne dersiniz?

İyi seyirler!

BİR CEVAP BIRAK