Ana sayfa Oyun Haberleri Meğer TLOU: Part II’nin Sinyali Üç Ay Önce Verilmiş

Meğer TLOU: Part II’nin Sinyali Üç Ay Önce Verilmiş

469
0
PAYLAŞ
Meer_TLOU_Part_IInin_Sinyali_yy_Ay_yonce_VerilmiA

PlayStation Experience 2016 etkinliğinin kesinlikle en büyük sürprizi The Last of Us: Part II duyurusu olmuştu. Gerçi iddialarıyla nokta atış yapan shinobi602 tarafından konu ile ilgili olarak yapılan açıklama sonrasında, birçok kişi beklenti içine girmişti, ama yine de duyuru büyük bir coşku ile karşılandı. Bu duyuru sonrasında Ellie karakteri ile ilgili olarak yayınlanan bir sanat çalışması ise, Naughty Dog stüdyosunun The Last of Us: Part II oyununun sinyalini üç ay önce verdiğini ortaya çıkarttı.

Meğer TLOU Part II'nin Sinyali Üç Ay Önce Verilmiş

26 Eylül 2016 tarihinde, hayali olarak belirlenmiş Outbreak Day günü kutlandı. Bu tarih, The Last of Us oyunundaki Cordyceps salgınının başlangıç tarihi oluyor. Kutlamaya özel olarak da Naughty Dog tarafından bir poster yayınlanmıştı.

Kısa bir süre önce ise The Last of Us: Part II oyununda yöneteceğimiz Ellie için Naughty Dog tarafından bir sanat çalışması yayınlandı. Bu sanat çalışması, The Last of Us: Part II oyununun yaklaşık üç ay kadar önce kendisini gösterdiğini ortaya çıkarttı. Ancak bu tabi ki de fark etmemizin pek de kolay bir şekilde mümkün olacağını göstermiyor, ama resimdeki kola ve elin tuttuğu bıçağa bakacak olursak, belki de tahmin edebilirdik. Ne dersiniz?

Bir karşılaştırma yapabilmek için aşağıdaki resimlere bakabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK