Ana sayfa Oyun Haberleri PES 2018’e Aday Liglerde Türkiye İlk Sırada!

PES 2018’e Aday Liglerde Türkiye İlk Sırada!

502
0
PAYLAŞ
PES_2018e_Aday_Liglerde_Tyrkiye_lk_Srada

PES 2017 oyununun piyasaya çıkışından sonra, PES 2018 için hazırlıklara Konami  tarafından başlanmış durumda. Tabi bununla eş zamanlı olarak da yeni oyunda yer alacak ligler için oylamalar da açıldı. Halihazırda FIFPlay sitesinde oylamalar devam ediyor. Ülkemiz ise şu anda zirvede yer alıyor!

Futbol oyunu dendiğinde akla gelen iki isimden birisi olan PES serisinin yeni oyunu, PES 2017, hayranları tarafından büyük bir tutkuyla oynanıyor. Her ne kadar FIFA serisi kadar başarılı bir performans gösteremiyor olsa da, yine de ilginin büyük olduğu su götürmez bir gerçek. Konami ise bu ilgiyi arttırmak için elinden geleni de yapıyor. Yeni oyunda yapılan lisans sözleşmelerini bunun ciddi bir göstergesi olarak sayabiliriz. Öte yandan, serinin yeni oyunlarında oyuncuların görmek istedikleri ligler için de geri dönüşler yapılmıyor değil. Halihazırda ise PES 2018 için böyle bir oylama başlatılmış durumda.

FIFPlay ise bu sitelerden bir tanesi. Halihazırda devam etmekte olan oylamanın 30 Aralık 2016 – 5 Ocak 2017 arasındaki sonuçları açıklandı. Ortaya çıkan sonuca göre, zirvede ülkemiz TÜRKİYE var. Almanya ikinci sıradayken, üçüncü sırada ise İran yer alıyor. Her ne kadar FIFPlay sitesindeki oylama Konami tarafından açılmış olan bir oylama olmasa da, bu sonuçlar firmanın Halkla İlişkiler bölümüne gönderilecek. Yani PES 2018 oyununda TÜRKİYE ligini görebilme ihtimalimiz var. Bunun için şuraya tıklayıp, oyunuzu verebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK