Ana sayfa Oyun Haberleri Pokemon Go’ya Yeni Pokemonlar Eklendi

Pokemon Go’ya Yeni Pokemonlar Eklendi

426
0
PAYLAŞ
pokemon-go

Pokemon Go’ya yeni gelen güncelleme ile, yeni Pokemonlar eklendi ve sınırlı sayıda bir Pikachu’nun da geldiği belirtildi.

Pokemon Go bilindiği üzere, bir süredir oyuncu kaybediyor gibi gözüküyordu. Oyuncular oyunun sıradanlaştığını ve güncellemelerle gelecek farklı özelliklere ihtiyaç duyduğunu belirtiyorlardı. Oyuna gelen bu güncelleme ile oyuna farklı Pokemonların eklenmesi, oyunu bıratığını söyleyen oyuncuların da tekrar oynamaya başlamasını sağlayabilir.

Pokemon Go’ya gelen bu yeni güncelleme ile oyuna eklenecek Pokemonlar; The Pokémon Company International ve Niantic tarafından duyuruldu. Pokemon Go’nun resmi internet sitesinden yapılan bu duyuruda yeni Pokemonların yanı sıra, sınırlı sayıda olan bir Pikachu’nun da geleceği söylendi. Bu Pikachu’nun Noel Baba şapkası olacak ve sınırlı sayıda bulunan bu Noel Baba Pikachu, sadece 29 Aralık 2016’ya kadar oyunda kalacak. Maalesef bu tarihten sonra oyuncuların, bu Pikachu’yu bulma şansı kalmayacak.

Bu farklı Pikahcu’nun dışında oyuna eklenen yeni Pokemonlar ise; Pokémon Gold ve Pokémon Silver oyunlarından, Johto bölgesinde bulunan Pokémonlar oldu. Mesela Togepi ve Pichu bu yeni Pokemonlar arasında bulunuyor.

Pokemon Go’nun yeni güncellemesi için yayımlanan tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK