Ana sayfa Oyun Haberleri Project CARS 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Project CARS 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

469
0
PAYLAŞ
Project_CARS_2nin_yOkA_Tarihi_Belli_Oldu

İlk oyunu ile epey sükse yapan Project CARS, ikinci oyunuyla geri dönüyor. Kendisinden en son 2015 yılının Haziran ayında haber alabildiğimiz Project CARS 2, çıkış tarihi ile yeniden ortaya çıktı.

Bu nesilde son derece gerçekçi görünen yarış oyunlarından bir tanesi de hiç şüphesiz ki Project CARS. Need For Speed: Shift ve Shift 2: Unleashed oyunlarıyla tanıdığımız Slightly Mad Studios tarafından geliştirilmiş olan Project CARS, ertelenme haberlerine rağmen 6 Mayıs 2015 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya çıkmıştı. Ne var ki, oyunun çıkışının üzerinden çok fazla geçmeden Project CARS 2 oyunu bir anda ortaya çıkıverdi.

İlk oyunun da geliştiricisi olan Slightly Mad Studios tarafından yapılan duyuru ile Project CARS 2 için bağış kampanyası başlatılmıştı. Ancak bu haberden sonra oyun sessizliğe gömülmüştü. Bir süredir devam eden sessizlik, Slightly Mad Studios tarafından yapılan bir duyuru ile bozuldu. Öyle ki, Project CARS 2 oyununun çıkış zamanı tahmini olarak belirlendi. Project CARS forumları üzerinden stüdyonun Üst Yöneticisi konumundaki Ian Bell tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunumuz Sonbahar aylarında piyasaya çıkacak. Bell tarafından ileri sürülen ay ise Eylül ayı. Bu açıklamaya ek olarak, ikinci oyunda araba konusunda hiçbir eksiğin yaşanmayacağının da altı çizildi. Hatırlayacağınız üzere Project CARS oyununda Porsche ve Lamborghini gibi ünlü markaların arabalarını görememişti. Görünen o ki Slightly Mad Studios bu defa sıkı çalışıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK