Ana sayfa Genel Red Dead Redemption 2’nin Videosu GTA V’te Hayat Buldu

Red Dead Redemption 2’nin Videosu GTA V’te Hayat Buldu

410
0
PAYLAŞ
red-dead-redemption-2

Rockstar Editor ile bu zamana kadar birbirinden harika sonuçlara tanıklık ettik. Ünlü filmlerin, dizinlerin ve oyunların sembolikleşen sahnelerini Los Santos sınırları içerisinde yeniden izledik. Şimdi bu zincire Red Dead Redemption 2 de eklendi.

Grand Theft Auto V oyununun PC platformu için çıkışı ile Rockstar Games tarafından sunulan Rockstar Editor, oyunculara oyun içinden görüntüler almalarını ve sonrasında da düzenlemeler yaparak paylaşmalarını sağlıyor. Becerikli oyuncular ise bu zamana kadar dizilerle, filmlerle ve oyunlarla ilgili fragmanları, jenerikleri ve hatta belirli bir sahneyi tamamıyla bu uygulama sayesinde Los Santos şehrinin sınırları içerisinde yeniden canlandırdılar. Söz konusu bir başka Rockstar Games oyunu olan Red Dead Redemption 2 olunca, ister istemez de Rockstar Editor ile yeniden canlandırma için kolların sıvanmasını bekliyorduk. Nitekim de öyle oldu ve Freddy Los Santos bunu gerçekleştiren kullanıcı oldu.

Ancak tabi ki de bu konuda ufak bir sıkıntı da yaşanmadı değil. Öyle ki, bildiğiniz gibi atlar Red Dead serisinin merkezinde yer alıyor ve iş Grand Theft Auto V oyununa gelince, ne yazık ki ciddi bir uyumsuzluk yaşanıyor. Freddy Los Santos bu kaydı PlayStation 4 üzerinden aldığı ve haliyle de modifikasyon desteği olmadığı için atların bulunduğu sahneleri Grand Theft Auto V oyununda motosikletler ile karşılamaya çalışmış.

İyi seyirler!

Bir karşılaştırma yapabilmek amacıyla, Red Dead Redemption 2 videosu ile Rockstar Editor çıktısı yan yana koyulmuş. Bakalım ortaya ne çıkmış?

 

BİR CEVAP BIRAK