Ana sayfa Oyun Haberleri Red Dead Redemption 2’yle İlgili Yeni Detaylar Ne Zaman Gelecek?

Red Dead Redemption 2’yle İlgili Yeni Detaylar Ne Zaman Gelecek?

478
0
PAYLAŞ
Red_Dead_Redemption_2yle_lgili_Yeni_Detaylar_Ne_Zaman_Gelecek

Uzun süreli bir bekleyişin ardından Red Dead Redemption 2, en nihayetinde geçtiğimiz Ekim ayında duyurulmuştu. Hatta birkaç gün sonrasında da ilk tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. Ne var ki, o zamandan beri Rockstar Games yeni oyun ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşmaz oldu. Ancak iddialara göre yakın bir zamanda beklediğimiz bilgilere ulaşacakmışız gibi görünüyor.

Bu sene çıkmasını beklediğimiz Red Dead Redemption 2, hiç şüphesiz ki çıkmasını en çok beklediğimiz oyunlar arasında yer alıyor. İlk oyunun tadı hala damağımızdayken, ikinci oyun için de fazlaca heyecanlanıyoruz. Şimdilik ne zaman çıkacağını tam olarak bilemediğimiz oyun ile ilgili olarak da, ilk oyunun öncesine geçeceğinin söylenmesi haricinde pek bir şey bilmiyoruz. Acaba Rockstar Games E3 2017 fuarını mı bekliyor? Ortaya atılan iddiaya göre, hayır.

Yahoo Finance sitesine bakılırsa, Rockstar Games şirketinin ortağı olan Take-Two Interactive, yakın bir zamanda elde ettiği kazançlar üzerine bir rapor sunacak. Üç ayda bir yapılan bu sunumlardan sıradakinin hemen öncesinde ise Red Dead Redemption 2 ile ilgili yeni resmi bilgilerin bizlerle paylaşılacağı tahmin ediliyor. Yani bu ayın sonları veya Şubat ayının başlarında yeni bir fragman, yeni ekran görüntüleri ve / veya hikayeye dair bazı detaylar olabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK