Ana sayfa Oyun Haberleri Resident Evil 7 Play Anywhere Destekli Gelecek

Resident Evil 7 Play Anywhere Destekli Gelecek

436
0
PAYLAŞ
Resident_Evil_7_Play_Anywhere_Destekli_Gelecek

Neredeyse hafta geçmiyor ki Resident Evil 7: Biohazard oyunu ile ilgili yeni bir bilgi gelmesin. Önümüzdeki hafta Salı günü piyasaya çıkacak olan oyun, Phil Spencer tarafından yapılan açıklama doğrultusunda, Play Anywhere destekleyecek olan bir başka yapım oldu.

Resident Evil 7: Biohazard oyununa hiç olmadığı kadar yakınız. Her ne kadar halihazırda piyasada bulunabiliyor olsa da, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için resmi olarak 24 Ocak 2017 tarihinde çıkacak. Bizleri Baker malikanesinde geçecek olan kabus dolu bir maceranın orta yerine bırakacak olan oyunun Play Anywhere destekleyecek olan bir başka yapım olacağı resmi olarak duyuruldu.

Xbox platformunun başındaki isim olan Phil Spencer tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklama ile resmiyet kazanan habere göre, Resident Evil 7: Biohazard oyununun Xbox One veya PC (Microsoft Store üzerinden) için dijital olarak aldığınız zaman, diğer platform için ücretsiz bir kopyasına sahip olabileceksiniz. Buna ek olarak, servisin sunduğu imkan doğrultusunda, kayıt dosyaları ve başarımlar da senkronize edilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK