Ana sayfa Oyun Haberleri Resident Evil 7’nin Görsellik Ayarları Ortaya Çıktı

Resident Evil 7’nin Görsellik Ayarları Ortaya Çıktı

488
0
PAYLAŞ
d24b1846ec75261be1369604b7a247a0c4890d10-1

Önceden sizlerle paylaştığımız haberimizde, Resident Evil 7 demosunun 19 Aralık 2016 tarihinde Steam üzerinden yayınlanacağını aktarmıştı. Capcom firması sözünde durdu ve belirtilen tarihte oynanabilir demoyu PC kullanıcıları ile buluşturdu. Bu da tabi ki Resident Evil 7: Biohazard oyununun PC platformuna ait görsellik ayarlarını da ortaya çıkardı.

Resident Evil 7'nin Görsellik Ayarları Ortaya Çıktı

Uzun zamandır beklenmekte olan Resident Evil 7: Biohazard, 24 Ocak 2017  tarihinde PlayStation 4Xbox One ve PC için piyasaya çıkacak. Konu olarak, üç yıllık bir süre zarfında ölü olduğunu sandığı eşi Mia Winters tarafından aldığı bir mektup ile yola çıkan Ethan Winters karakterini yöneteceğimiz oyun, Louisiana eyaletinin Dulvey kasabasındaki Bakers Malikanesi ve çevresinde geçecek. Bizi oldukça gerilimli bir senaryonun beklediği oyunun görsel açıdan da yeni nesil olan RE Engine motoru sayesinde etkileyici görünüyor. Tabi ki bu görselliği PC platformunun sunduğu imkanlar ile daha da büyüleyici hale getirebilmek mümkün olacak. Bunun için de ince ayarlar yapmak gerekiyor. Peki bu ince ayarlar neler oluyor diye soracak olursanız, sizler NeoGAF sitesi üzerinden yayınlanan aşağıdaki görsele alalım.

Sizlerin de hemen yukarıdaki görsel de görebileceği üzere Dynamic Shadow (Değişken Gölge), Bloom (Canlı Renk), Volumetric Lighting Quality (Hacimsel Işıklandırma Kalitesi), Reflections (Yansımalar) gibi ayarlar mevcut. Bunlara ek olarak, Texture Quality (Doku Kalitesi), Texture Filtering (Doku Filtresi), Anti-Aliasing (Kırıklık Giderici), Motion Blur (Hareket Bulanıklığı), Depth of Field (Alan Derinliği), Field of View (Görüş Mesafesi), Refresh Rate (Tazeleme Oranı) ve herhangi bir FPS sınırlaması olmaksızın Frame Rate (Çerçeve Hızı) gibi ayarlar da mevcut olacak.

Son olarak, Resident Evil 7: Biohazard oyununun demosunu denemek isteyen oyuncular içinde demoya özel sistem gereksinimleri de ortaya çıktı. Minimum, yani En Düşük ve Recommended, yani Önerilen olarak ikiye ayrılmış olan sistem gereksinimlerine aşağıdan bakabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK