Ana sayfa Oyun Haberleri Resident Evil 7’nin Televizyon Reklamını Kaçırmayın

Resident Evil 7’nin Televizyon Reklamını Kaçırmayın

456
0
PAYLAŞ
resident-evil-7

Resident Evil 7: Biohazard ile atılacağımız kabus dolu maceraya hemen hemen bir buçuk aylık bir zaman kaldı. Capcom ise bu zamanı belli ki boş geçirmek istemiyor. Öncelikle bir süredir PlayStation 4 için özel olan The Beginning Hour demosunu geçtiğimiz hafta Cuma günü Xbox One kullanıcıları için de sundu. Bugün ise oyun için bir televizyon reklamı yayınlandı.

The Walking Dead serisinin sezon arası ile ilgili reklamlarda ortaya çıkan televizyon reklamı, daha önceden görmemiş olduğumuz sahneleri de ekrana getiriyor. Bunlardan bir tanesi, karakterimiz Ethan Winters’ın eline pompalı tüfeği aldığı sahne ve diğeri de yerel polis ile yapılan kısa bir konuşma.

Senaryosu Louisiana eyaletindeki Dulvey kasabasında yer alan bir çiftlik evinde geçecek olan Resident Evil 7: Biohazard oyununda, Ethan Winters etrafında dönen hikayeye ortak olacağız. Üç senedir ölü olduğunu zannettiği eşi Mia tarafından bir mektup alan Ethan, kayıp olan eşini aramak için yola çıkar. Vardığı adres ile belanın adresidir.

PlayStation 4PC ve Xbox One için geliştirilmekte olan Resident Evil 7: Biohazard, 24 Ocak 2017 tarihinde piyasaya çıkacak.

 

BİR CEVAP BIRAK