Ana sayfa Oyun Haberleri Resident Evil 7’yi ‘Yaşamaya’ Ne Dersiniz?

Resident Evil 7’yi ‘Yaşamaya’ Ne Dersiniz?

453
0
PAYLAŞ
Resident_Evil_7yi_YaAamaya_Ne_Dersiniz

Eğer PlayStation VR platformundaki Resident Evil 7: Biohazard deneyimi yeterli gelmediyse, bu deneyimi bir adım daha ileriye taşıyabilmeniz mümkün olacak. Sizleri 4D VR Blood Candle ile tanıştıralım.

Resident Evil 7: Biohazard oyunu için hemen hemen iki haftalık bir süreç kaldı. 24 Ocak 2017 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için piyasaya çıkacak olan serinin yeni oyununun VR deneyimi, bir seneliğine PlayStation VR platformuna öze olacak. Halihazırda VR destekli olarak da oynanabilen demosunda yaşadığınız deneyim sizi yeteri kadar etkilediyse, tamam, ama eğer yeterli bulmadıysanız, 4D VR Blood Candle tam ihtiyacınız olan bir ürün olabilir.

Oyunlar için çeşitli aksesuarlar satan Merchoid sitesi tarafından satışa sunulan 4D VR Blood Candle, esasında lisanslı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer deyişle de Capcom tarafından da desteklenen bir ürün konumunda. Peki nedir bu mumun esprisi? Sıradan bir mum gibi görünüyor, ama tabi ki de hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı da ortada; çünkü, yaktığınız zaman yirmi saate kadar bulunduğunuz ortamı eskimiş kereste, deri ve kan kokuları sarıyor. Yani kendinizi Baker malikanesinin koridorlarında gerçekten dolaşıyormuş gibi hissedebileceksiniz ve gördüğünüz şeyleri bir nevi koklayabileceksiniz. Dolayısıyla da oyunun ürkütücülüğü de iki katına çıkabilecek.

Eğer ürün ilginizi çektiyse, şuradan satın alabilirsiniz. Ancak biraz acele etmenizde fayda var; çünkü, ön-sipariş için halihazırda beş ürün kalmış.

 

BİR CEVAP BIRAK