Ana sayfa Oyun Haberleri Sniper: Ghost Warrior 3 Açık Beta Testi Kayıtları Başladı!

Sniper: Ghost Warrior 3 Açık Beta Testi Kayıtları Başladı!

473
0
PAYLAŞ
Sniper_Ghost_Warrior_3_Ayk_Beta_Testi_Kaytlar_BaAlad

Sniper: Ghost Warrior 3 oyununu sabırsızlıkla bekleyen bir PC kullanıcısı mısınız? O zaman bu haberimiz sizin için geliyor. CI Games, oyunun PC versiyonu için 3 Şubat 2017 tarihine başlayacak olan açık beta testi duyurusu yaptı.

Bu defa Gürcistan topraklarına gideceğimiz Sniper: Ghost Warrior 3, 4 Nisan 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 için piyasaya çıkacak. Halihazırda geliştirilmesine devam edilen bu iddialı yapımı, eğer PC kullanıcısı iseniz, yakın bir zamanda deneme fırsatınız olacak. CI Games, yaptığı duyuru ile Sniper: Ghost Warrior 3 oyununun PC versiyonu için açık beta testi çağrısında bulundu. 3 Şubat 2017 tarihinde başlayacak olan açık beta testine Steam üzerinden erişim sağlayabileceksiniz, ama bunun öncesinde, şuradan kaydınızı yaptırmanız gerekiyor.

Açık beta testi başladığında, oyun ile ilgili olarak Cut Off ve Blockout adı altında iki göreve sizleri bekliyor olacak. Cut Off görevinde, ayrılıkçı bir grup tarafından kontrol edilen ve uydu aracılığıyla düşmanların hareketlerini izlemek ve uzaktaki karakollar ile irtibat halinde olmalarını sağlayan bir anten düzeni göreceğiz. Amacımız ise bu yerleşkeye sızarak, çanağın yönünü değiştirerek uydudan gelen sinyalleri kesmek olacak. Bu sayede, düşmanımızın iletişimine girip, taktiksel olarak takımımıza avantaj sağlamaya, aynı zamanda da karakterimiz Jon’un kardeşi Robert için de istihbarat elde etmeye çalışacağız.

Blockout görevinde ise, kooperatif bir çalışma içerisinde olduğumuz yerel direnişçiler örgütü, yani Rotki Lions, en çok arananlar listesinde yer alan bir hedefin yerini bildirecek. Hedefimiz ise Ivan Krustchev ve kendisi korumalarıyla birlikte terk edilmiş bir apartmanda saklanıyor. Bu görevde hedefimize ulaşabilmek için üç seçeneğimiz olacak. Bunlardan birincisi, karşı binaya çıkıp da dürbünlü tüfeğimiz ile sonuca gitmek. İkincisi makineli tüfeğimiz ile kurşun yağdırmak. Sonuncusu ise bir sessiz sedasız ilerleyerek Ivan Krustchev’i bertaraf etmek. Seçim tamamıyla bize bağlı olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK