Ana sayfa Oyun Haberleri Söylenti: Yeni Assassin’s Creed Oyunu Nintendo Switch’e de Çıkacak

Söylenti: Yeni Assassin’s Creed Oyunu Nintendo Switch’e de Çıkacak

475
0
PAYLAŞ
85765_550x250
Ubisoft şu ana kadar sadece Just Dance 2017’nin Nintendo Switch’e geleceğini doğruladı ancak birçok açıklamasında da hayranları kesinlikle şaşırtacak bir oyunun daha çıkış yapacağını belirtiyor. Daha önceki söylentiler arasında ise Beyond Good & Evil 2 ve Mario and Rabbids oyunu bulunuyordu. Yeni ortaya atılan bir söylentiye göre de bir sonraki Assassin’s Creed oyunu Nintendo Switch’e de çıkış yapacak.

OBE1plays adlı YouTuber %100 emin olduğunu belirttiği bir kaynaktan edindiği bilgiye göre Ubisoft’un bir sonraki Assassin’s Creed oyununu PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’e eş zamanlı olarak çıkaracağını söyledi.

Ardından Nintendo Switch hakkında söylentileriye bilinen Laura Kate Dale da Assassin’s Creed hakkında benzer şeyler duyduğunu twitter üzerinden dile getirdi.

Ubisoft, Assassin’s Creed III ve Assassin’s Creed IV: Black Flag oyunlarını Wii U’ya çıkarmıştı.

Nintendo Switch, 2017 yılının mart ayında piyasaya sunulacak. Konsolun resmi fiyatı, teknik özellikleri ve çıkış oyunları listesinin paylaşılmasını beklediğimiz Nintendo Switch sunumu Türkiye saati ile 13 Ocak sabah 7’de yapılacak.

 

BİR CEVAP BIRAK