Ana sayfa Oyun Haberleri Tekken 7’nin Avrupa ve Amerika Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tekken 7’nin Avrupa ve Amerika Çıkış Tarihi Belli Oldu

735
0
PAYLAŞ
Tekken_7nin_Avrupa_ve_Amerika_yOkA_Tarihi_Belli_Oldu

Uzun bir süredir sessizliğini korumakta olan Tekken 7, yeniden gündeme geldi. Ancak bu sefer müjdeli bir haber ile geldi. Eğer serinin yeni oyununu oynamak için sabırsızlanıyorsanız, bir parça sevinebilirsiniz; çünkü, Tekken 7 oyununun dünya genelindeki çıkış tarihi kesinlik kazandı. Takviminizde 2 Haziran 2017 tarihi işaretleyin.

Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen serilerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki Tekken serisi. İlk oyunu 1994 yılında çıkmış olan seri, bugüne kadar oyun salonlarının, bilgisayarlarımızın, konsollarımızın ve mobil cihazlarımızın olmazsa olmazları haline geldi. Son oyunu olan Tekken 7, ilk olarak 2015 yılında, Japonya’daki oyun salonları için yayınlanmıştı. Geçtiğimiz sene ise güncellenmiş versiyonu olan Tekken 7: Fated Retribution adı altında yeniden Japonya’daki oyun salonları için yayınlanan oyun, en nihayetinde dünyanın genelinde de yayınlanacak.

Bandai Namco tarafından yapılan duyuru doğrultusunda, esasında bu yılın başları için düşünülen Tekken 7 oyununun çıkış tarihi, PlayStation 4PC ve Xbox One için 2 Haziran 2017 olarak güncellendi. Serinin yaratıcısı olan Katsuhiro Harada tarafından da yapılan açıklamaya bakılırsa, oyunun belirtilen tarihe ertelenmesinin nedeni, piyasadaki çoğu oyunda yaşanan içerik sıkıntısının Tekken 7 oyununda da yaşanmasını önlemekmiş. Bir diğer deyişle, Bandai Namco, serinin yeni oyununu eksiksiz bir içerik ile piyasaya sürmek istiyor.

Öte yandan, Tekken 7 için yeni ekran görüntüleri, bir de duyurunun şerefine yeni bir fragman yayınlandı. Aşağıdaki fragmanı izlemeye geçmeden önce, galeri mize uğramayı unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK