Ana sayfa Oyun Haberleri The Order 1886’yı Geliştiren Stüdyo Bir Sonraki Oyunu için Çıkış Tarihi Verdi

The Order 1886’yı Geliştiren Stüdyo Bir Sonraki Oyunu için Çıkış Tarihi Verdi

439
0
PAYLAŞ
0ccf5c98-9f21-4212-9bf7-ecdf800c1861
PlayStation 4’e özel olarak The Order: 1886’yı geliştiren Ready At Dawn bir sonraki oyunu Deformers’ın çıkış tarihini açıkladı. Duyuruya göre Deformers 14 Şubat 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. 

Resmi duyurusu yaz aylarında yapılan Deformers. üçüncü şahıs kamera açılı multiplayer arena mücadelesi odaklı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Haziran ayındaki duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ready at Dawn ek olarak ekim ayında Oculus Rift için özel olarak geliştirilen VR oyunu Lone Echo’yu da resmi olarak duyurmuştu.

Birinci şahıs kamera açılı uzay temalı bu oyunda Jack adındaki bir robot karakteri yöneteceğiz ve oyunda hem tek oyunculu mod hem de çok oyunculu mod bulunacak. Net çıkış tarihi yok.

Ready At Dawn, The Order 1886 ile ilgili olarak geçtiğimiz aylarda “IP’nin geleceği var.” ve “The Order hiçbir zaman tek bir hikaye olarak yazılmadı” dedi. The Order serisinin geleceği için Sony’den bir teklif gelip gelmediği sorusuna ise Ready at Dawn, “Bunu Sony’e sormanız gerekiyor.” demişti.

 

BİR CEVAP BIRAK