Ana sayfa Oyun Haberleri The Town of Light PlayStation 4 İçin de Geliyor

The Town of Light PlayStation 4 İçin de Geliyor

466
0
PAYLAŞ
The_Town_of_Light_PlayStation_4_yin_de_Geliyor

PlayStation 4 kullanıcısı olup da geçtiğimiz senenin başlarında PC için çıkmış olan The Town of Light oyununu oynayamadıysanız, üzülmeyin; çünkü, LKA.it bugün resmi duyuruyu yaptı. The Town of Light, PlayStation 4 platformuna da gelecek.

İtalya menşei LKA.it stüdyosu tarafından geliştirilmiş ve 26 Şubat 2016 tarihinde PC için satışa sunulmuş olan The Town of Light, bir anımsatma yapmak gerekirse, konu olarak 1978 yılında kapatılmış olan Volterra Psychiatric Asylum isimli bir akıl hastanesinde geçiyor. Bir zamanlar orada hasta olarak yatmış olan Renee isimli on altı yaşındaki bir kızı yönettiğimiz oyunda, bahsi geçen akıl hastanesine geri dönüyor ve hem geçmişine ait parçaları bir araya getirmeye çalışıyor, hem de bire bir olarak oyuna aktarılmış olan akıl hastanesi hakkında bilgi sahibi oluyoruz. İlk duyurulduğu zamanlarda Xbox One versiyonunun da düşünüldüğü The Town of Light, ne yazık ki bilinmeyen bir nedenden dolayı Xbox One platformuna adım atamamıştı. Şimdi ise PlayStation 4 için duyuruldu.

US PlayStation Blog üzerinden yapılan bir açıklama ile yapılan resmi duyuruda konuşan stüdyonun Sanat Yönetmeni ve Senaryo Yazarı Luca Dalco, her ne kadar kesin bir tarih veremese de, The Town of Light oyununun bu yılın sonlarına doğru PlayStation 4 için de yayınlanacağını onayladı. Buna ek olarak, oyunun PlayStation 4 versiyonunun geliştirilmiş görsel efektler, yeni bir hikaye ve yeni oynanış elementleriyle birlikte geleceğini de sözlerine ekledi.

BİR CEVAP BIRAK