Ana sayfa Oyun Haberleri The Witcher Son Dilek Kitabının Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

The Witcher Son Dilek Kitabının Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

502
0
PAYLAŞ
593027a6-062f-4edb-98f3-85cdd484039c

Yaklaşık iki ay önce The Witcher serisinin ilk kitabı The Witcher Last Wish’in (Son Dilek) Türkçe olarak geleceği ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Pegasus Yayınları kitabın çıkış tarihini ve fiyatını açıkladı.

Pegasus Yayınları’nın facebook hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre de The Witcher Last Wish (Son Dilek) 2 Şubat tarihinde çıkış yapacak ve kitabın şu anki fiyatı da indirimli olarak 29,75 TL. 

Özgün Adı: Ostatnie Zyczenie
Çeviri: Regaip Minareci (Almanca)
Tür/Kategori: Fantastik Roman
Sayfa: 400

“Rivyalı Geralt bir Witcher’dır. Henüz küçük bir çocukken seçilmiş, eğitilmiş, büyülerle donatılmış ve mutasyon geçirmiş bir canavar avcısı. Acımasız, tekinsiz, karanlık ve canavarlarla dolu bir dünyada yaşar.
Onun dünyasında peri masalları hiç de saf değildir. Pamuk Prenses bir haydut çetesinin başındadır. Güzel ve Çirkin’deki roller çok farklıdır. Üç dilek hakkı sunan cinlerle karşılaşmak bile istemezsiniz.
Masumların savunucusu Geralt, kızları canavara dönüşmüş ensest krallarla, intikam hırsıyla yanan cinlerle, âşık vampirlerle ve daha nicesiyle karşılaşıyor. Hepsi çok tehlikeli ve hiçbiri göründüğü gibi değil.”

 

BİR CEVAP BIRAK