Ana sayfa Oyun Haberleri Tiger Knight’a Gladyatör Arenası geliyor!

Tiger Knight’a Gladyatör Arenası geliyor!

466
0
PAYLAŞ
1480588167_tiger_knight_roman_legionnere

Oyuna yeni haritalar ve oyun modları ekleyen güncelleme Roma İmparatorluğu’nu Tiger Knight: Empire War’un savaş meydanlarına taşıyor

Çıkışının üzerinden bir ay gibi çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen Steam’de en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başaran Tiger Knight: Empire War için yeni güncelleme yolda.

Oyuncuların uzun süredir oyuna eklenmesini istedikleri Roma İmparatorluğu bu güncellemeyle birlikte seçilebilir imparatorluklar arasına eklenecek. Elbette Roma İmparatorluğu denince ilk akla gelen şeylerden biri olan lejyonerler de oyunda yerini alacak. Oyundaki diğer imparatorlukların askerlerinin tarihi gerçeklere uygun biçimde modellendiğini düşünürsek, Roma’nın lejyonerlerinin de tarihi kıyafetleri, silahları ve taktikleriyle oyunda yer alacağını tahmin etmek zor değil.

Güncellemeyle birlikte oyuna iki yeni harita ve yeni bir oyun modu da eklenecek. Yeni haritalardan ilkinin adı Pont du Gard. Oyuncular bu haritada ünlü Pont du Gard Su Kemeri’nin heybetli manzarası eşliğinde birbirlerine üstünlük kurmaya çalışacaklar.

İkinci haritaysa Colosseum Warfare adlı yeni oyun moduna özel olacak ve tarihi Roma Kolezyum’unu oyuna taşıyacak. Şimdilik sadece görkemli bir arenada zafer kazanmak için mücadele edeceğimizi biliyoruz. Güncelleme hakkında daha fazla detay öğrenmek için yayınlanacak bir sonraki geliştirici günlüklerini beklememiz gerekecek.

Siz de bu eğlenceli oyunu denemek isterseniz, Tiger Knight: Empire War’u http://store.steampowered.com/app/534500/ adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Resmi Web Sitesi:
http://tk-en.oasgames.com/

Basın Bülteninden derlenmiştir.

BİR CEVAP BIRAK