Ana sayfa Oyun Haberleri Türk Geliştiriciden Yeni Oyun, Space Line

Türk Geliştiriciden Yeni Oyun, Space Line

448
0
PAYLAŞ
space-line-2

Oyunumuz sonsuz koşu oyunu. Daire oluşturmuş 8 yol var. Bu yollara sağa ve sola kaydırarak geçiş yapıyoruz. Yol aldığı rastgele kavis ile anlık olarak görüş mesafesini azaltacaktır. Virajlara dikkat edin. Art arda kaydırma ile hızlıca atlama yapabilirsiniz, bu size hareket kolaylığı sağlıyor. Öncelikle her adım başı bir bir bariyer geliyor. Hem engelleri hem de yolun devamını kontrol ederek en uygun geçiş noktasını bulmanız gerektiği için iyi bir refleks ve göz koordinasyonu isteyen bir oyun.

Zamanla rastgele eğimli direkler, aynılarının dönenleri ve yine dönen toplar ile farklı engeller sizi zorlayabilir. Yakınından geçtiğiniz her engel için biraz önceki sıralamaya göre +1,+2,+2,+3 olacak şekilde kredi kazanırsınız. Bu krediyle oyunun size verdiği ana karakterden ziyade 5 farklı karakteri satın alabilirsiniz.

Yeni güncellemeyle oyun boyutu epey düşmüş durumda ve 28 MB. Bağımsız bir geliştiriciye göre temple run ,subway surf gibi oyunlara kafa tutabilir mi bilinmez ama potansiyeli var gibi görünüyor. Geliştiricinin kendisi de şu anda eksikliklerinin olduğunun farkında. Uzun bir geliştirme sürecinin ardından ilk versiyon yayında ve zamanla daha da gelişeceğini umut ediyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK