Ana sayfa Oyun Haberleri Uncharted 4’ün Survival Modu İçin Çıkış Fragmanı Yayında

Uncharted 4’ün Survival Modu İçin Çıkış Fragmanı Yayında

434
0
PAYLAŞ
uncharted-4

Naughty DogUncharted 4: A Thief’s End için ücretsiz içerik desteği sunmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce duyurulan ve bugün bizlerle buluşan Survival modu için çıkış fragmanı yayınlandı.

Önümüzdeki İlkbahar mevsimine kadar sürecek olan içerik desteği, yayınlanacak olan güncellemeler ile sunulacak. Bugün ise Uncharted 4: A Thief’s End için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Toplamda 3.7 GB civarında bir boyuta sahip olan yeni bir güncelleme ile daha önceden de sizlere aktardığımız üzere Uncharted 2: Among Thieves oyununda bulunan Survival modunun gelişmiş versiyonu, Uncharted 4: A Thief’s End oyununa dahil oldu. Elli dalgada gerçekleşecek olan düşman akınına karşı ayakta kalmaya çalışacağımız bu yeni modu istersek tek başımıza, istersek de kooperatif desteği sayesinde arkadaşımızla da oynayabileceğiz. Ayrıca yeni eşyalar ve başarımlar da oyunun içeriğine eklenecek.

Naughty Dog tarafından yapılan canlı yayın sırasında gösterilen çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

 

BİR CEVAP BIRAK