Ana sayfa Oyun Haberleri Uncharted 4’ün Survival Modu Yakında Bizlerle Olacak

Uncharted 4’ün Survival Modu Yakında Bizlerle Olacak

452
0
PAYLAŞ
Uncharted_4yn_Survival_Modu_Yaknda_Bizlerle_Olacak

Naughty Dog tarafından yapılan açıklama ile Uncharted 4 için devam eden içerik desteğinde, yakın bir zamanda Hayatta Kalma modunun oyuna ekleneceğini öğrenmiştik. Bugün ise bu mod ile ilgili bir gelişme yaşandı. Öyle ki, yaşam savaşı vermeye önümüzdeki hafta başlayacağız.

Uncharted 4'ün Survival Modu Yakında Bizlerle Olacak

Uncharted serisinin kapanış perdesi olan Uncharted 4: A Thief’s End oyunu için içerik desteği, önümüzdeki senenin İlkbahar mevsimine kadar devam edecek. O zamana kadar bir yığın içeriğin ücretsiz güncellemeler ile oyunculara sunulacağı listede, sıra geldi Hayatta Kalma moduna. Ayrı bir seçenek olarak yer alacak olan bu mod için geleneksel olarak Naughty Dog tarafından yapılacak olan canlı yayın ile bu moda derinlemesine bakma fırsatı bulacağız. Güncellemenin yayınlanacağı kesin tarihin de ortaya çıkacağı bu canlı yayın, 13 Aralık 2016 tarihinde TSİ 22:00 sıralarında başlayacak ve Naught Dog stüdyosunun resmi Twitch kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

İster tek başımıza, istersek de kooperatif desteği sayesinde arkadaşımız ile kademeli olarak üstümüze akacak olan elli düşman dalgasına karşı hayatta kalmaya çalışacağız. Bir senaryoyu oynar gibi birbirine bağlı haritalarda devam edecek olan bu akın sırasında, her on dalgada bir sonraki safhaya geçebilmek için özel bir savaştan galip çıkmamız gerekecek. Bu özel savaşlarda ise ana senaryoda adı geçen korsanlara karşı koymaya çalışacağız.

Son olarak, tek başımıza oynadığımız zamanlarda, herhangi bir davet gönderme işlemi olmaksızın, arkadaşlarımızın diledikleri gibi oyunumuza katılabilme veya mücadelenin bir yerinde ayrılabilmek gibi imkanlarının bulunacağını da belirtmeden geçmeyelim.

 

BİR CEVAP BIRAK