Ana sayfa Oyun Haberleri Uncharted: The Lost Legacy Duyuruldu!

Uncharted: The Lost Legacy Duyuruldu!

424
0
PAYLAŞ
Uncharted_The_Lost_Legacy_Duyuruldu

Uzun zamandır belirsizliğini koruyan ve neredeyse şehir efsanesine dönmüş olan Uncharted 4: A Thief’s End indirilebilir içeriği PlayStation Experience 2016 etkinliğinde duyuruldu. Bilin bakalım ana karakter kim?

İlk olarak Uncharted 4: A Thief’s End oyununun çıkış tarihinin duyurusu ile birlikte gündeme gelen indirilebilir içerik, bildiğiniz gibi The Last of Us: Left Behind sonrasında Naughty Dog tarafından yapılan ikinci deneme olarak karşımıza çıkacak. Ancak bir süredir gizemini korumakta olan bu ismi bile belli olmayan indirilebilir içerik, kısa bir süre önce başlamış olan PlayStation Experience 2016 etkinliğinde duyuruldu.

Çok uzun olmayan bir oynanış gösterimi ile duyurulan Uncharted 4: A Thief’s End içeriğinin adı Uncharted: The Lost Legacy olacak. Ana karakterimiz ise ana senaryoda sadece ismen görebildiğimiz Chloe Frazer olacak. Kendisini özlemiştik, değil mi? Yalnız senaryo boyunca görünen o ki yalnız değiliz; çünkü, ana senaryodaki ana düşmanlarımızdan bir tanesi olan Nadine Ross da Chloe’ye yardımcı olacak. Açıkçası düşmanımızı takım arkadaşımız olarak görmek biraz ilginç olacak olsa gerek.

Şimdilik çıkış tarihinin belli olmadığı indirilebilir içeriğin 2017 yılında yayınlanması bekleniyor. Mekan olarak Orta Doğu taraflarındaki bir şehirde geçecek olan ve bağımsız olarak da indirilebilecek olan Uncharted: The Lost Legacy için yayınlanmış olan duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

BİR CEVAP BIRAK