Ana sayfa Oyun Haberleri Watch Dogs 2’nin Oynanabilir Demosu Yayında

Watch Dogs 2’nin Oynanabilir Demosu Yayında

455
0
PAYLAŞ
Watch_Dogs_2nin_Oynanabilir_Demosu_Yaynda

Eğer henüz Watch Dogs 2 oyununu almadıysanız ve almak konusunda kararsızlığa düştüyseniz, Ubisoft size bu konuda yardımcı olacak. Oyunun PlayStation 4  demosunu şu anda indirebilirsiniz. Xbox One demosu ise önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Geçtiğimiz senenin Kasım ayında öncelikli olarak PlayStation 4 ve Xbox One, kısa bir süre sonrasında da PC için çıkmış olan Watch Dogs 2, San Francisco şehrinde geçiyor. Oldukça renkli bir ortamın bizlere sunulduğu oyun için tablo ne yazık ki oyunun kendisi kadar renkli değil. Öyle ki, Watch Dogs oyununda yapılan hataların telafi edilmesi amaçlanarak geliştirilen Watch Dogs 2, ne yazık ki satış anlamında beklenen başarıyı sergileyemedi. Ne yapacağını kara kara düşünen Ubisoft, öncelikle görevlerin yeniden oynanabilir olmasını sağlamak için bir yama yayınlanmıştı. Ne var ki, bunun herhangi bir etkisi olmadı. İkinci bir hamle yapan Fransız geliştirici ise bu defa Watch Dogs 2 için oynanabilir bir demo yayınlama kararı aldı.

Şu anlık PlayStation 4 için indirmeye sunulmuş olan demo, önümüzdeki hafta ise Xbox One kullanıcılarına sunulacak. Toplamda üç saatlik oynanış sunulan Watch Dogs 2 demosunda, oyun ile ilgili kooperatif ve çoklu-oyuncu modları da dahil olmak üzere bütün içeriğine erişim sağlayabilmek mümkün oluyor. Ancak tabi ki kooperatif ve çoklu-oyuncu modları için tabi ki de PlayStation Plus ve Xbox Live Gold abonelikleri lazım olacak.

Öte yandan, demo içeriğinde yaptığınız bütün her şey, oyunun tam sürümüne taşınıyor. PlayStation 4 için sunulmuş olan demoyu şuradan indirebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK