Ana sayfa Oyun Haberleri Yeni Assassin’s Creed Fragmanı ile Apple of Eden’a Merhaba

Yeni Assassin’s Creed Fragmanı ile Apple of Eden’a Merhaba

457
0
PAYLAŞ
assassins-creed

Assassin’s Creed filminin vizyona girmesine artık oldukça kısa bir zaman kaldı. Öncelikle 21 Aralık 2016 tarihinde Amerika’da, sonrasında da diğer bölgelerde vizyona girecek olan serinin beyaz uyarlaması için bugün üçüncü resmi fragman yayınlandı.

Resmi fragman diyoruz; çünkü, Official HD Trailer #3 adı altında yayınlandı. Başından beri görmeyi istediğimiz türden olan bu resmi fragman olarak karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni ise öncelikle Kanye West tarafından söylenmiş olan bir şarkıyı duymuyor oluşumuz. Ayrıca hikayeye dair daha fazla detaya sahip olma fırsatı da buluyoruz. Öyle ki, kariyer suçlusu olan Callum Lynch, modern zamanın Templar Order ordusu olarak bilinen Abstergo Industries tarafından kurtarılıyor. Tabi ki de bu kurtarılmanın bir bedeli oluyor. O da Animus Project programına katılımda bulunmaya zorlanıyor. Nedeni ise Abstergo Industries şirketinin hedefi ise Apple of Eden isimli eseri ele geçirmek ele geçirmek. Bu da Callum Lynch’in atası olan Aguilar de Nerha’nın anılarını hayata döndürmek.

Assassin’s Creed oyun dünyasından beyaz perdeye yapılan uyarlamalar içinde gerçekten başarı elde etmiş bir yapım olacak mı bilemeyiz, ama fragmanın gerçekten kaliteli olduğu ortada.

İyi seyirler dileriz

 

BİR CEVAP BIRAK