Ana sayfa Oyun Haberleri Yeni SteamWorld Oyunu 2017’de Geliyor

Yeni SteamWorld Oyunu 2017’de Geliyor

457
0
PAYLAŞ
85739_550x250
Daha önceki SteamWorld oyunlarıyla epey olumlu eleştiriler alan İsveçli oyun geliştirici stüdyo Image & Form Games yeni bir SteamWorld oyununun yolda olduğunu doğruladı.

Image & Form Games’in kurucusu Brjánn Sigurgeirsson ve topluluk yöneticisi Julius Guldbog, YouTube üzerinden ‘The Engine Room’ video serisinin 22. bölümünü yayınladı ve burada da Brjánn ve Julius ikilisi yeni SteamWorld oyununun 2017’de geleceğini duyurdu. 

Videoda 1997 yılında çocuklar için Windows ve Mac tabanlı eğitici oyunlar geliştiren Image & Form Games’in önümüzdeki yıl 20. yılını kutlayacağı ve 20. yıl şerefine de şu ana kadar yapılmış en büyük SteamWorld oyununun geleceği belirtildi.  Oyun hakkında ise harika olacağı dışında bilgi veya bir ekran görüntüsü vs. verilmedi ancak 10-12 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan PAX East – Boston’da yeni SteamWorld oyununun oynanabilir olacağı söylendi. 

Image & Form Games’in kurucusu Brjánn Sigurgeirsson ve topluluk yöneticisi Julius Guldbog ayrıca SteamWorld Heist’in Steam, Wii U, 3DS, ve PS4/Vita’da %50 indirimde olduğunu SteamWorld Dig’in ise yine aynı platformlar üzerinde %80 indirimde olduğunu da duyurdu. 

İndirimlere kendi platformlarınız üzerinden ulaşabilirsiniz. İndirimler 5 Ocak tarihine kadar devam edecektir.

 

BİR CEVAP BIRAK